Міжнародний мистецький форум графіки «Leopolis – 2016»

Міжнародний мистецький форум графіки «Leopolis – 2016» – один з найбільш масштабних в Центрально-Східній Європі оглядів естетичних ідей у галузі естампу. 
Українська графіка доволі часто показується на численних виставках у світі, натомість не так часто її рівень можна зіставляти з іншими національними школами сучасного мистецтва, як це відбувається сьогодні у Львові.

Формат учасників – художники з тридцяти країн світу – може вважатися достатньо репрезентативним для відстеження тенденцій розвитку пластично-образних концепцій, а також техніко-виражальних аспектів друкованої графіки в умовах глобалізованого світу.

З новою комунікативною реальністю відбуваються суттєві переміни у способах авторських інтерпретацій класичних технік естампу, при культивуванні її глибинної естетичної природи, яка пов’язує минуле зі сучасністю.

Представлений на Форумі матеріал дає унікальну можливість зіставити множинні погляди на перспективи розвитку як української, так і загальносвітової графіки, виокремити найбільш значимі образні та техніко-методологічні відкриття, а також стимулювати суспільну думку в Україні щодо великої сили елітарного мистецтва в пробудженні гуманістичних ідеалів як якісної альтернативи щодо численних політичних колапсів нашої неспокійної реальності.

Роман Яців
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Гумор-шоу Сергія Притули "Вар'яти"
ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору...
Концерт гурту O.Torvald
Гурт O.Torvald їде у всеукраїнський тур в підтримку нового альбому! Один з найпо...
Концерт Національного хору Грузії «Тбілісі»
Концерт до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Грузією та Україною....
Топ новин