Німецький лейбл видав альбом Somali Yacht Club на вінілі

Львівська stoner rock/psychedelic група Somali Yacht Club 2 березня поділилась новиною про те, що вони нарешті тримають в руках свої довгоочікувані вініли, які видав тематичний німецький лейбл. 

Альбом Somali Yacht Club "The Sun", який хлопці записали ще в 2014 році, перевидав на вінілових носіях німецький лейбл Kozmik Artifactz. Реліз вийшов накладом 320 примірників і його можна придбати безпосередньо в команди, через лейбл або ж на концертах групи. Наразі це лише друга львівська команда, яка може похвалитися власною платівкою. Раніше на вінілі видали також альбом "Schwarzpfad" від blackmetal-гурту Kroda.

somaly

Також сомалійці повідомили нам про свій найближчий виступ у  Львові - він відбудеться вже 23 березня спільно з групою Ethereal Riffian у клубі UNDERGROUND.

Somali Yacht Club тим часом активно планують європейський тур. Зокрема наприкінці квітня львів'ян очікують на триденному Desertfest 2016 в Берліні, після чого вони дадуть концерти у більш ніж десяти містах Польщі, Німеччини, Чехії, Словаччини.

Нагадаємо, Somali Yacht Club - одна з найпопулярніших українських груп на європейській важкій сцені, діє у Львові з 2010 року. Складається з трьох учасників: Ігор Mezk Erei - гітара, вокал; Артур Савлук - бас-гітара; Лесик Магула - ударні. Хлопці також брали участь у інших музичних проектах: Polaron (Dracula drops D), Home Destination, СОЙА, Гравіцапа та інші.Сторінка Somali Yacht Club у Facebook

 

 
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Гумор-шоу Сергія Притули "Вар'яти"
ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору...
Концерт гурту O.Torvald
Гурт O.Torvald їде у всеукраїнський тур в підтримку нового альбому! Один з найпо...
Концерт Національного хору Грузії «Тбілісі»
Концерт до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Грузією та Україною....
Топ новин