Показали по фірмі: львів'яни The Sunset Survival презентували новий кліп

Львівський screamo/melodic post hardcore гурт The Sunset Survival презентував кліп, над яким працював більше року.  У титрах до цієї досить таки глобальної відеороботи можете прочитати прізвища великої місцевої команди, яка займалася процесом зйомок під керівництвом режисерів Романа Петрусяка та Бориса Віктюка.  

Тематика треку Memories of Spring - ностальгія, дорослішання та любов до життя. Головні місця, які побачите у кліпі - велотрек та вулиця Нижанківського у Львові, скелі Довбуша, кар'єр на Рівненщині, убаністичні пейзажі Києва. Акторами у кліпі стали самі музиканти, а їхні друзі допомагали реквізитом, пошуком локацій та, як результат, стали учасниками знімального процесу.

"В одному моменті в кліпі нам пожежною машиною навіть допомагали МНС", - розповідає вокаліст The Sunset Survival  Вік Пекун. "А якщо розповідати про команду - брати когось незнайомого з-за кордону було б для нас поганим рішенням, бо бюджет був дуже обмежений. Також працювати із незнайомими людьми було б важче. Саме тому ми і вирішили працювати з Ромою та Борьою. Їх відчуття естетики дуже близьке нам, плюс ми дуже близькі з ними по духу, - так набагато легше насправді створити те, що ми хотіли."

 
Режисер кліпу Борис Віктюк поділився новиною про те, що зараз їхня команда займається зйомками ще одного масштабного відео для іншого львівського гурту.

thesunsetsurvival/">The Sunset Survival існують з 2012 року та вже видали одне EP та спліт. Учасники колективу раніше грали у гуртах I Gave Back, Ratbite, Home Destinations та Callmeumberto.

текст: Ляна Мицько

 
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Гумор-шоу Сергія Притули "Вар'яти"
ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору...
Концерт гурту O.Torvald
Гурт O.Torvald їде у всеукраїнський тур в підтримку нового альбому! Один з найпо...
Концерт Національного хору Грузії «Тбілісі»
Концерт до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Грузією та Україною....
Куди піти з дітьми?
Куди піти з дітьми у Львові? 5 найкращих місць для активного відпочинку
Відпочинок з дітьми - це чудова нагода провести час батьків з дітьми з користю ...
Шерлок Гномс
Мультфільм "Шерлок Гномс" у всіх кінотеатрах міста Львова з 15 березня по 11 кв...
Де у Львові поїсти смачну піцу: найкращі піцерії в центрі Львова
Ми для вас зібрали заклади, куди можна піти з дітьми, та де можна поїсти смачну...
Топ новин