Речиталь Етелли Чуприк

//

Анна

rechutal_chupruk

Львівській публіці представляти Етеллу Чуприк не потрібно. Але просто неможливо встояти й не висловити зайвий раз захоплення здобутками феноменальної піаністки. За фортепіано сіла у 2,5 роки, а в п’ять вже мала перший концерт із творів Шуберта і Шопена. Вчилася грати напам’ять, без нот. Опанувавши нотну грамоту у шість років, одразу вступила у четвертий клас музичної школи. Лауреатка конкурсів Лисенка у Києві (1988), Рахманінова у Москві (1990), Ліста у Будапешті (1991), Горовіца в Києві (1994), стипендіатка Асоціації Ріхарда Вагнера у Байройті. З 1994 року викладає у Львівській музичній академії. Солістка Волинської та Ужгородської філармоній. Етелла Чуприк об’їздила з гастролями півсвіту. У її репертуарі музика від бароко до XXI століття, зокрема усі етюди Ліста, усі 48 прелюдій і фуг Баха з “Добре темперованого клавіру”, усі фортепіанні сонати Бетовена і Моцарта.

В одному з інтерв’ю пані Етелла сказала: “Коли дівчина молода, вона закохується, вона любить романтику. Звідси – Рахманінов, Ліст, Шопен, Шуман. Пізніше поступово приходить розуміння сенсу життя, і вона починає розвертатись до Бога. Тоді з’являються Бах, Моцарт і Бетовен”. Саме вони і прозвучать 23 березня у першій половині концерту Етелли Чуприк, а закінчиться речиталь творами Дебюссі та Равеля.

Етелла Чуприк – фортепіано.

Й.С. Бах – П’ять прелюдій і фуг із “Добре темперованого клавіру”.

В.А. Моцарт – Соната К.310.

Л.В. Бетовен – Соната ор.57 “Аппассіоната”.

К. Дебюссі – “Естампи”: “Пагоди”, “Ніч в Гренаді”, “Сади під дощем”.

М. Равель – “Павана на смерть інфанти”.

Вартість квитка 50-250 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.