Концерт Остапа Шутко "Вибране"

koncert-ostapa-shutko-vibrane.jpg (35.11 Kb)

24 квітня о 19.00 на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру "Віртуози Львова"виступить Остап Шутко (скрипка) з програмою "Вибране".

Видатний скрипаль лише раз на рік виступає у Львові, але завжди його концерт - це справжнє свято для усіх любителів музики. Адже його концерти дуже відрізняються від концертів "академічних" музикантів. Це абсолютно новий неповторний формат саме Остапа Шутка. Тут є все: і віртуозна гра, і комунікація з публікою, і гумор, і лотереї, і якась особлива домашня атмосфера, коли слухач почуває себе, як найбажаніший гість на сімейному святі.

У програмі прозвучать вибрані твори з попередніх концертів, і, звичайно, будуть твори, які прозвучать у Львові вперше. Як завжди разом з Остап Шутком на сцені будуть усі представники його музичної суперсімейки. Це і дружина блискуча віолончелістка Ольга Шутко і його не менш віртуозні діти. Піаніст Роман, який щойно випустив свій дебютний альбом Piano Explosion, скрипаль Назар, який спробує виграти у тата своєрідний скрипковий батл і віолончеліст Андрій, який хоч і має лише 7 років, вже об'їздив зі своєю маленькою віолончеллю всю Україну.

Остап Шутко є одним із найвідоміших музикантів нашого часу. Лауреат міжнародних конкурсів, а також отримувач багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International, Національної Музичної Спілки та ін.). Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.

Вартість квитка 50-150 грн.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Наймиліше в світі ім’я
Концерт "Наймиліше в світі ім’я" до Дня матері відбудеться 4 травня 2018 року у...
Концерт «Найкраще з Моцарта»
Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker запрошує шанувальників класичної музики ...
Концерт «Кращі оперні хори»
Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker запрошує шанувальників класичної музики ...
Куди піти з дітьми?
Harry Potter: додатковий концерт
29 квітня 2018 року відбудеться додатковий концерт Harry Potter у театрі ім. Л...
Розклад та ціни дитячої залізниці у 2018 році
Відкриття сезону дитячої залізниці в Стрийському парку планують на тревень 2018...
Мультфільм "Кролик Петрик"
З 22 березня по 11 квітня 2018 у Планеті кіно відбудеться показ мультфільму "К...