15 Травень 2013

Квитки на “Дзідзя” продають з порушеннями

У центрі Львова на початку вулиці Коперніка мікроавтобус, припаркований на тротуарі із порушенням Правил дорожнього руху, без жодних дозволів продає квитки на суботній концерт гурту “Дзідзьо”.

З мікроавтобуса, забрендованого у стилістиці концерту, лунає гучна музика, змонтована із рекламних роликів та пісень гурту, та продаються квитки на концерт. Сам транспортний засіб запарковано між краєм тротуару та кіоском, що створює незручності пішоходам, які переходять проспект Свободи чи вулицю Коперніка.

Як стало відомо нашому кореспонденту у Центрі обслуговування мешканців Львівської міської ради, заявки на проведення хоча б якогось заходу за вказаною адресою не надходило. Так само нічого не відомо й Галицькій районній адміністрації, якій адміністративно належить ця ділянка міста.

За не підтвердженими даними, організатори цього продажу квитків також причетні до неякісної організації концерту Scorpions у Львові та були представниками організаторів провального дитячого шоу “Снігова королева” в оперному театрі.

Висловлюємо жаль, що на загал цікавий музичний проект захопився пародіюванням рагулів до такої міри, що важко побачити різницю.

 

15 Вересень 2016 12:17

ТОП-10 найбільш цікавих заходів ХХІІІ Форуму Видавців у Львові

Вже в 23-й раз Львів поринув в літературний океан книжкових новинок, авторських зустрічей та творчих майстер-класів у межах Форуму видавців у Львові. Цьогорічна програма насичена ексклюзивним європейським контекстом та актуальним українським дискурсом. Організаторам вдалось створити справжній літературний універсум, задіявши майже всі популярні локації міста. Afishalviv не змогла втриматись і пропонує до уваги ТОП-10 найбільш концептуальних подій […]
30 Серпень 2016 0:23

Унікальну книгу ‘’Мілена Рудницька і її ‘’Західня Україна під большевиками’’ презентують на Форумі видавців

На форумі видавців 16 вересня 2016 року о 18 годині, в Палаці Потоцьких у м. Львові, Степан і Галина Поповичі презентують книгу ‘’Мілена Рудницька і її ‘’Західня Україна під большевиками’’, в якій вміщено її Збірник під цією назвою.
27 Серпень 2016 11:58

Zaxidfest 2016: як відбувся найбільший музичний фестиваль країни

Наймасштабніша музична подія України Zaxidfest відбувся цими вихідними біля Львова. Топові колективи нашої країни та імениті гості з-за кордону перетворили фестиваль на музичну казку для двадцяти тисяч гостей. 
більше новин
« Вересень » loading...
M T W T F S S