...
19 Квітня 2017

Показали по фірмі: львів’яни The Sunset Survival презентували новий кліп

Львівський screamo/melodic post hardcore гурт The Sunset Survival презентував кліп, над яким працював більше року.  У титрах до цієї досить таки глобальної відеороботи можете прочитати прізвища великої місцевої команди, яка займалася процесом зйомок під керівництвом режисерів Романа Петрусяка та Бориса Віктюка.  

Тематика треку Memories of Spring – ностальгія, дорослішання та любов до життя. Головні місця, які побачите у кліпі – велотрек та вулиця Нижанківського у Львові, скелі Довбуша, кар’єр на Рівненщині, убаністичні пейзажі Києва. Акторами у кліпі стали самі музиканти, а їхні друзі допомагали реквізитом, пошуком локацій та, як результат, стали учасниками знімального процесу.

“В одному моменті в кліпі нам пожежною машиною навіть допомагали МНС”, – розповідає вокаліст The Sunset Survival  Вік Пекун. “А якщо розповідати про команду – брати когось незнайомого з-за кордону було б для нас поганим рішенням, бо бюджет був дуже обмежений. Також працювати із незнайомими людьми було б важче. Саме тому ми і вирішили працювати з Ромою та Борьою. Їх відчуття естетики дуже близьке нам, плюс ми дуже близькі з ними по духу, – так набагато легше насправді створити те, що ми хотіли.”

 

Режисер кліпу Борис Віктюк поділився новиною про те, що зараз їхня команда займається зйомками ще одного масштабного відео для іншого львівського гурту.

The Sunset Survival існують з 2012 року та вже видали одне EP та спліт. Учасники колективу раніше грали у гуртах I Gave Back, Ratbite, Home Destinations та Callmeumberto.

текст: Ляна Мицько

 

..
« Грудень » loading...
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27
28
29
30
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31