Про нас

AfishaLviv.net – веб-проект про культурний Львів створений креативною агенцією Emagine.com.ua за підтримки сайту VisitLviv.net

Основне завдання проекту AfishaLviv.net – ведення онлайн-афіші культурних подій нашого міста, а також представлення зручної бази даних усіх цікавих закладів міста – кнайп, галерей, музей, театрів та багато інших.

УВАГА! Анонси про ваші події надсилайте на нашу пошту info@visitlviv.net

Серед іншого, проект AfishaLviv.net пропонує своїм користувачам такі розділи:

Події у Львові – щоденний довідник про найрізномаітніші культурні події, що відбуваються у нашому місті. Від програм великих фестивалів – до невеликих виставок, зустрічей та концертів у Львові.

Локації – збірка найкращих львівських галерей, театрів, музеїв, гастрономічних закладів, які відіграють неповторну роль у культурному житті Львова.

Новини – ми відслідковуємо усі культурні події нашого міста, а про найбільш цікаві та актуальні зможете прочитати у цьому розділі.

Фото – ексклюзивні фоторепортажі із подій у Львові. Якщо ви не потрапили туди, куди планували піти – ми професійно передамо атмосферу події.  Головний фотограф сайту: Ірина Середа. Також ми працюємо з Максимом Баландюхом (Школа фотографії імені Дієго Марадони), Тарасом Бовтом.

 

Сподіваємось, що на нашій Афіші кожен львів’янин та турист зможуть отримати потрібну інформацію, аби спланувати своє дозвілля.

« Грудень » loading...
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27
28
29
30
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31