Виставка "Сучасний живопис з колекції Андрія Супруненка"

Дата: 12.04.2018-24.06.2018
Локація: Палац Лозинських
Адреса: вул. В. Стефаника, 3
vistavka-suchasnii-zhivopis-z-kolekcii-andriya-suprunenka.jpg (156.82 Kb)

Виставка "Сучасний живопис з колекції Андрія Супруненка" проходитиме з 12 квітня по 24 червня 2018 року в Палаці Лозинських.

Виставку "Сучасний живопис з колекції Андрія Супруненка" презентуватимуть: Тарас Возняк, Андрій Супруненко, Олег Тістол, Оксана Козинкевич.

Запрошуємо відвідати виставку сучасного українського живопису з колекції Андрія Супруненка, на якій будуть презентовані живопис та графіка Олега Тістола, Влади Ралко, Володимира Буднікова та Павла Макова. Задум експозиції полягає у представленні безкомпромісного сучасного мистецтва, що зможе поєднати пам’ять про минуле з рухом у майбутнє.

Андрій Супруненко – архітектор, колекціонер, куратор. Згідно рейтингів видань Forbes Україна та ArtUkraine його збірка входить до десятки кращих колекцій сучасного українського мистецтва.

Художники, що становлять ядро колекції Андрія Супруненка, вже давно стали класиками – так само, як класикою українського сучасного мистецтва стали представлені тут роботи.

Картини Олега Тістола початку нульових з циклу «Національна географія» – етапні для свого часу, також стали частиною історії. Оспівування краси національного стереотипу – творче кредо митця.

Павло Маков у всіх своїх проектах створює замкнутий символічний світ утопії, втраченого раю, дантового Paradiso perduto. В рай закрадається архетипічна фігура воїна-руйнівника – знак мілітаризованої свідомості часу…

Роботи Влади Ралко у стилістиці нео-авнгарду, нео-примітиву з чітко окресленими площинами локального кольору, виглядають незвично з урахуванням її сучасної, більш експресивної, манери.

Ієрогліфічні пейзажі Володимира Буднікова насичені енергією яскравих колірних фонів. Натхненний, експресивний, багатомірний живописний стиль, притаманний художникові, артистизм цього стилю створюють відчуття розкутості, насолоди, єдиного духовного запалу.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Виставка «Антимінси і плащаниці у збірці Львівського музею історії релігії»
З 22 березня по 7 травня 2018 року в музеї історії релігії проходитиме виставка...
Виставка Олі Кравченко «Моменти»
З 14 квітня по 6 травня 2018 року в галереї сучасного сакрального мистецтва «Ic...
Виставка "Петриківка"
З 1 по 30 квітня 2018 року на третьому поверсі ТРЦ Forum Lviv проходитиме виста...
Куди піти з дітьми?
Harry Potter: додатковий концерт
29 квітня 2018 року відбудеться додатковий концерт Harry Potter у театрі ім. Л...
Розклад та ціни дитячої залізниці у 2018 році
Відкриття сезону дитячої залізниці в Стрийському парку планують на тревень 2018...
Мультфільм "Кролик Петрик"
З 22 березня по 11 квітня 2018 у Планеті кіно відбудеться показ мультфільму "К...