Симфонічний концерт. Бузоні Ліст Волтон

Дата: 9 червня
Час: 19:00
Локація: Львівський органний зал
Адреса: вул. Бандери, 8
simfonichnii-koncert_-buzoni-list-volton.jpg (65.61 Kb)

9 червня у Львівському органному залі відбудеться симфонічний концерт "Бузоні Ліст Волтон".

Блискучий скрипаль зі Львова Орест Смовж, який зараз навчається у США, подарує землякам великий симфрнічний концерт разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича.

Коли грає Орест Смовж, здається, що скрипка дихає в унісон із ним. Його називають одним із найяскравіших українських скрипалів, і спеціально для Ореста деякі композитори пишуть свої твори.

Випускник Національної музичної академії України ім. П. Чайковського та Консерваторії ім. Юнг Сів Тоха в Сінгапурі, сьогодні Орест Смовж є аспірантом Університетського коледжу ім. Торнтона (США), навчається під керівництвом всесвітньовідомої скрипальки Мідорі Ґото.

Переможець міжнародного конкурсу ім. Т. Вронського (Варшава 2015). Є співорганізатором таких музичних фестивалів, як “Дзензелівські вечори КЛАСичНОЇ музики”, “Дні музики Баха” у Львові та Dialogues for Solo у Мелаці (США), концертує в Європі, Азії, Штатах, Австралії. А 9 червня львів’яни матимуть чудову нагоду насолодитися грою відомого земляка.

Орест Смовж разом з альтистом Сергієм Гаврилюкмом Ukrainian Festival Orchestra під дириґуванням Івана Остаповича дасть великий концерт у Львівському органному залі.

Альтист Сергій Гаврилюк – учасник Ukrainian Festival Orchestra, Львівського камерного оркестру "Академія" та однойменного струнного квартету. Сергій виступав з такими музикантами, як Кшиштоф Пендерецький, Мирослав Скорик, Мацей Творек, Сімон Камартін, Міхаіл Вайман, Діна Йоффе, Марк Божков.

Сергій Гаврилюк – постійний учасник львівських фестивалів, куратор музичних проектів, останній з яких - “Ніч Ґустава Малера” – з успіхом відбувся нещодавно в Органному залі.

Ukrainian Festival Orchestra, відомий раніше, як камерний оркестр Collegium Musicum, – молодий львівський колектив, який прагне популяризувати українську класичну музику та співрацює зі всесвітньовідомими музикантами.

У програмі – Концерт для скрипки з оркестром Ферруччо Бузоні, прихильника “молодої класичності”, який вважав, що твори христоматійних композиторів мають отримувати друге життя. Бузоні блискуче виконував Ференца Ліста, тож не дивно, що другим номером програми стане симфонічна поема угорця “Від колиски до могили”. Завершить вечір концерт для альта з оркестром англійського композитора Вільяма Волтона.

Орест Смовж – скрипка (Україна-США).

Сергій Гаврилюк - альт.

Ukrainian Festival Orchestra, дириґент – Іван Остапович.

Ф. Бузоні – Концерт для скрипки з оркестром.

Ф. Ліст – Симфонічна поема "Від колиски до могили".

В. Волтон – Концерт для альта з оркестром.

Тривалість: 2 години, з антрактом.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Концерт скрипки з фортепіано «На межах романтизму»
Концерт скрипки з фортепіано «На межах романтизму» 11 серпня 2018 року.
Концерт капели "ДУМКА"
Колектив ДУМКА із майже 100-річною історією та мандрівною душею дасть єдиний ко...
Кіно в супроводі органа наживо: Sound & Vision
Вечір органних імпровізацій від Івана Остаповича Іван Остапович (Ivan Ostapovyc...
Куди піти з дітьми?
Де побачити зорепад Персеїди? Астрономічний пікнік під зорепадом в Брюховичахи
19 серпня в астрономічній обсерваторії відбудеться астрономічний пікнік.
Квест "Фантастичні і не дуже історії Левандівки"
В рамках 3 фестивалю Параджанова на Левандівці відбудеться безкоштовний квест "...
Дні європейської спадщини 2018
з 7 по 9 вересня 2018 року у Львові дні європейської спадщини 2018.
...
...
Топ новин