Учасником Форуму видавців стане Нобелівський лавреат

Письменник з Танзанії Абдулразак Гурна, який у 2021 році отримав Нобелівську премію з літератури, візьме участь у цьогорічному Форумі видавців. Про це йдеться в офіційній програмі Міжнародного літературного фестивалю Bookforum, яку оприлюднили на сайті події. Цього року абсолютну більшість зустрічей літераторів та інтелектуалів з різних країн світу проведуть в онлайн-форматі з 6 по 9 жовтня. Трансляцію подій проведуть на сайті найбільшого британського книжкового фестивалю Hay Festival, що став партнером львівського форуму. Для перегляду трансляцій слід попередньо зареєструватись на сайті Hay Festival.

Абдулразак Гурна буде учасником двох онлайн-подій. У суботу, 8 жовтня, він візьме участь у дискусії "Імперіалізм та ідентичність". Трансляція відбудеться з 13:00 до 14:30.

Крім нього до дискусії долучаться українська письменниця, публіцистка, докторка історичних наук Олена Стяжкіна, мексиканська журналістка, феміністка та правозахисниця Лідія Качо, російський письменник з британським громадянством, дисидент, публіцист, журналіст Ігор Померанцев, американський біограф, автор, репортер-розслідувач, військовий кореспондент Джон Лі Андерсон.

"Досвід колоніалізму сформував і навіть викував національну ідентичність країн у всьому світі. Що ми можемо навчитися з історичного досвіду Латинської Америки, Африки на південь від Сахари та Близького Сходу про постколоніальний досвід? Чи існує форма постколоніальної солідарності з Україною? ", - ці та інші питання обговорять вони.

У неділю, 9 жовтня з 19:00 до 20:00 Абдулразак Гурна дасть публічне інтерв’ю. Модераторка - українська журналістка та блогерка Емма Антонюк, крім того, до розмови долучиться заступник генерального директора Українського інституту, журналіст, правозахисник і менеджер освітньо-культурних проєктів Алім Алієв.

Абдулразак Гурна народився у 1948 році у Занзібарі. У 1968 році переїхав у Великобританію. З 1980 по 1982 рік працював у одному з університетів Нігерії. У 1982 році захистив докторську дисертацію у Кентському університеті (Великобританія), де згодом читав лекції про постколоніальну літературу і творчість письменників-вихідців британських колоній Східної Африки, Індії, Карибських островів. Зараз очолює аспірантуру кафедри англійської мови Кентського університету, входить до Королівського літературного товариства

Написав такі романи: «Спогади про від’їзд» (1987), «Шлях пілігрима» (1988), «Дотті» (1990), «Рай» (1994), «По морю» (2001), «Дезертирство» (2005), «Останній подарунок» (2011), «Гравійне серце» (2017).

Абдулразак Гурна досліджував творчість постколоніальних письменників. Минулого року він став Нобелівським лауреатом за «безкомпромісне та співчутливе розуміння наслідків колоніалізму та долі біженців у прірвах між культурами та континентами».Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожа інформація
Усе, що потрібно знати про відбілювання зубів
Ідеальна білосніжна посмішка – мрія багатьох.
Основні способи приготування піци
Піца у Львові – страва, що підходить завжди та кожному. Неважливо, який у вас на...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Кінотеатри, де у Львові можна подивитись «Мавку»
Де і коли у Львові можна подивитись фільм за мотивами відомої драми-феєрії Лесі...
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Оброшинський дендропарк
Оброшинський дендропарк – це дендрологічний парк загальнодержавного значення, р...
Куди поїхати у вихідні: ведмежий притулок у Домажирі запрошує покавувати з ведмедями
У неділю на мандрівників чекає смачний сніданок на лісовій галявині та ексклюзи...
Топ новин