Вихідні у Львові 05-06 жовтня

lviv.png (305.82 Kb)

Вікенд у Львові: куди піти і що подивитись 05 – 06 жовтня

Вересень минув. Наступає золотий місяць осені-жовтень. А разом з ним в життя львів’ян і гостей міста приходять нові цікаві події, які варто відвідати, побачити, почути, спробувати) А в afishalviv ми підготували підбірку найцікавіших подій вихідних 05 – 06 жовтня, які не можна прогавити!

Родинаfest

rodina.png (1.8 Kb)

"РОДИНАfest - це тепла сімейна атмосфера, місце, де об'єднуються серця всіх поколінь, розваги та конкурси для кожного члена родини від малюка до бабусі з дідусем", - зазначають організатори. У програмі Фестивалю: - виставка-ярмарка майстрів рукоділля; - дитяча розважальна зона; - щогодинні майстер класи для дітей та дорослих; - виступи дитячих ансамблів; - безкоштовна фото зона. Також на Вас очікують розіграші призів, сімейні квести та розваги.

Коли: 05-06 жовтня Де: Горіховий гай Вартість: вхід вільний

Виступ гурту «Лісапетний батальйон»

lisapet.png (708.43 Kb)

Колектив “Лісапетний батальйон” – це справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту «Україна має талант» та просто прикольні жіночки. Це об’єднання двох народних гуртів «ЗАБАВА» та «БАБИНЕ ЛІТО», керівником яких була та є Наталя Іванівна Фаліон.

До вашої уваги дві години сміхотерапії, нові пісні та улюблені хіти, подарунки для глядачів, а також народне камеді-шоу від Наталії Фаліон. Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії, і виступ у Львові не буде винятком. "Лісапетний батальйон" перераховує кошти для підтримки бійців у зоні АТО та виступає для вояків. До речі, артисти "Лісапетного батальйону" завжди охоче фотографуються з шанувальниками та роздають автографи.

Коли: 05 жовтня , 19.00 год Де: Кінопалац імені О.Довженка, пр. Червоної Калини, 81 Вартість: 90-300 грн

Вистава «Благодарний Еродій»

благодарний Еродій(244.33 Kb)

Львівський театр Леся Курбаса – це своєрідна філософська школа, в якій всяка вистава несе глибину тексту і образів. В цьому театрі важливо розуміти, що актор – це той, хто говорить тут і зараз. Актор взаємодіє з глядачем, прагне його участі.

У виставі «Благодарний Еродій», за жанром чудний глум за текстами Г. Сковороди, присутнє енергетичне очищення, що у результаті приносить просвітлення. Театр, завжди, вибудовував ілюзію – «фіктивний космос». Про це свідчить тандем режисера вистави Володимира Кучинського та творця гри світла і візій Володимира Стецьковича.

Коли: 05 жовтня, 19:00 Де: Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса, вул.Леся Курбаса, 3 Вартість: 100-250 грн

Виставка «Графічні Фантасмагорії»

фантасмагорії.png (588.59 Kb)

На виставці представлено 30 робіт мисткині ERA Khelovneba із циклу «Світ мого маленького світу», створених у період від 2001 року до 2018 р.

Трансформація кольорових акварельних плям у лінійні фігури та повномасштабні сюжети – це робота із власним несвідомим, яке, окрім терапевтичного ефекту для самої авторки, набуває естетичної цінності для глядача. Процес нагадує проходження тесту Роршарха, під час якого через переосмислення прихованих емоцій той чи інший силует перетворюється у цілком конкретний образ.

Загадковість, таїнство, містерія, дивина. Сама ж авторка наполягає на довільній асоціативній інтерпретації її графіки та можливості паралельного прочитання усіх елементів експозиції.

Коли:13 вересня-11 жовтня 2019 Де: Львівська мануфактура кави, пл.Соборна, 2а Вартість: вхід вільний

Виставка «Форма збереження» formi_zberezhennya_vistavka.png (.04 Kb)

Виставка фотографій Танаса Никофорука та Сергія Братковського, на яких зафіксовані ґрати – не лише як інструмент фізичного захисту, але й засіб для культивування та збереження власної ідентичності. Виставка є частиною програми Публічної історії Центру міської історії та проекту [розaрхівування] Міського медіаархіву, що популяризує та актуалізує проблематику архівної спадщини серед громадськості та використовує архівні матеріали в неакадемічних формах та форматах.

Коли:16 липня-10 жовтня 2019 Де: Кафе-вітальня Центру міської історії, вул.Богомольця, 6 Вартість: вхід вільний

8 Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком» nk.png (72.8 Kb)

Цього року 8-ий Перегляд завітає до міста Лева Під Високим Замком в п’ятницю 4 жовтня і триватиме до неділі 13 жовтня. Не забудьте позначити ці десять днів в календарі улюбленим кольором. Рекомендуємо так розпланувати час, щоб чим більше осінніх вечорів ви провели в чудовій компанії під час перегляду найновіших польських фільмів.

Коли: 04-13 жовтня, 19:00 Де: Кінотеатр «Кінопалац», вул.Театральна, 22

Вистава «Катерина»

Катерина

До вашої уваги незвичайна історія, незвичайної жінки, яка шукала дивних скарбів, а знайшла важкий тягар. «Катерина» - доля жінки, що нагадує нам долю нашої України. Саме такий меседж залишив у цьому творі український пророк - Тарас Григорович Шевченко. Якщо уважно простежити за його твором, все пронизане словами: «люди серця не побачать, скажуть ледащо», «люди не простять», «свої люди, як чужії» тощо – все це слова, які вказують про наше сьогодення. Біда схована у нас самих, адже лише ми господарі свого дому, і доки ми в ньому не наведемо ладу, доти не будемо мати спокою», - каже режисер вистави Богдан Ревкевич.

Коли: 05 жовтня, 18:00 Де: Національний Академічний Український Драматичний Театр імені Марії Заньковецької, вул.Лесі Українки, 1

Опера «Страшний двір»

Страшний двір

Лібрето Яна Хенціньского за однойменним твором Казіміра-Владіслава Вуйцицького. Виконується польською мовою з українськими субтитрами. Прем’єра 28 вересня 1865 року в Варшаві. Творам основоположника польської класичної музики С. Монюшка(1819-1872) притаманні мелодійність, ліризм, опора на національний і пісенний фольклор, доступність музичної мови. Кожна із його дванадцяти опер у свій час супроводжувалася великим успіхом глядачів, а опера “Cтрашний двір” (1865р.) перейшла на сцени й інших європейських країн. Цей твір із загадковою назвою захоплює поєднання драматичного і комічного.

Коли: 05 жовтня 18:00 Де: Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької, пр.Свободи, 28 Вартість: 50-300 грн

Вистава «Небезпечна гра»

небезпечна гра

Це історія про двох жінок – авантюрної пенсіонерки Клот та революційно налаштованої проти минулого Марго, котрі вирішують йди ва-банк і розпочинають свою ризиковану, проте захоплюючу гру із життям. На кону поставлено все – минуле, сім’я та спогади, попереду – невідоме, але таке жадане – бажання почати все з початку. Це жіноча сповідь і маніфест свободи.

Коли: 06 жовтня, 18:00 Де: Перший театр, вул. І.Гнатюка, 11

Вистава «Соло для мідних труб»

Соло для мідних труб

МИНУЛЕ визначає майбутнє, предки визначають нащадків, СОВІСТЬ визначає присягу. Ідеї формують вчинки, вчинки формують цілі, цілі формують людину. БАТЬКО – минуле – присяга. СИН – майбутнє – совість. Влада – слава – МІДНІ ТРУБИ... Чи таки – ПРИСЯГА? Василь приїздить доживати віку до сина. Василь вірить, що син шанує історію роду і Родинну Присягу. Василь ніколи не повірить, що син може піти у владу. Ілюзії Василя зустрічаються з реальністю... Юра проживає багате життя. Юра живе майбутнім, а не минулим. Юра прагне «МІДНИХ ТРУБ». Юра зіштовхується з ілюзіями рідного батька. Сім’я любить і батька і діда. Сім’я бажає собі щастя. Сім’я не до кінця розуміє, хто їй це щастя забезпечить. Ілюзії сім’ї – схожі на ілюзії всіх сімей. «СОЛО, ДЛЯ МІДНИХ ТРУБ» – іди і слухай. А краще – ДИВИСЬ і СЛУХАЙ! (Орест Огородник, режисер-постановник)

Коли: 06 жовтня, 18:00 Де: Національний Академічний Український Драматичний Театр імені Марії Заньковецької

Балет «Коппелія»

балет 'Коппелія'

Життєрадісний комедійний балет «Коппелія» створений за мотивами твору німецького письменника Е. Т. А. Гофмана. Легковажний Франц втратив голову через ляльку Коппелію – йому вона здається живою. Щоб повернути коханого, його наречена Сванільда сама переодягається лялькою.

Коли: 06 жовтня, 12:00 Де: Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької, пр.Свободи, 28 Вартість: 40-300 грн

Фестиваль винахідництва та мейкерської культури Lviv Mini Maker Faire#3

винахідництво і мейкерська культура

Подія об’єднає близько 70 локальних мейкерів, винахідників, інженерів, ІТ розробників, дизайнерів, митців, виробників креативного продукту, а також альтернативні освітні проекти, які зацікавлені в сталому розвитку стартапів і ініціативних платформ в бізнесі, STEAM освіті та соціально-культурних інноваціях. Фестиваль одночасно буде цікавим як для бізнесменів, освітян та журналістів, так і для дітей, студентів та пенсіонерів. Lviv Mini Maker Faire — це фестиваль винахідників і мейкерів, що працюють в сфері технологічних та візуальних інновацій задля створення якісно нового локального продукту. Задум проекту полягає в презентації сучасного рівня креативного розвитку міста, а також популяризації свіжих ініціатив регіональних виробників. Тематика третього Maker Faire у Львові, який, до речі, буде 15-м в Україні, буде така – “Мейкерські спільноти, які ревіталізують місто”. Увагу буде закцентовано на ЕКОмисленні, РЕвіталізації та мейкерстві.

Коли:6 жовтня, 11:00-19:00 Де: ReZavod (завод РЕМА, червоний корпус, 3-й поверх, вхід з вул. Жовківська, 29.

Етно-свято «День гарбуза»

День гарбуза

Полюбляєте гарбузи? Хочете весело, цікаво, корисно провести час із дітьми на свіжому повітрі? тоді вам саме на свято "День гарбуза.«Це свято — чудова нагода дізнатися про цінні та цілющі властивості легендарної городини, поласувати гарбузовими смаколиками, познайомитися із кулінарними новинками страв із гарбуза, випробувати свою інтелектуальну та богатирську силу, взяти участь у драйв-змаганнях, помилуватись осінніми барвами і просто приємно провести час», — зазначають організатори. Програма свята: Осінні композиції від професійних флористів та юних дизайнерів. Етнічний ярмарок від львівських фермерів. Дегустація та частування гарбузових страв. Майстер-клас карвінгу з гарбуза. Гарбузові турніри, козацькі забави, жартівливі конкурси від ГО «Львівська ТО ВФСТ «Колос» Театралізоване дійство «Гарбузове сватання» Гарбузово-осінні фотозони Дитяча зона «Гарбузики-гарбузята» Гарбузові перегони. Автентичні танці

Коли: 06 жовтня, 13:00 Де: Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. К. Шептицького (Шевченківський гай)

Концерт Володимира Окілко «Ювілейний»

концерт Окілко

Сольний концерт співака, композитора, фіналіста телепроекту «Голос Країни» першого сезону Володимира Окілка у рідному місті Лева з новою програмою. У концерті також візьме участь чудовий сатирик та гуморист Гриць Драпак, а також донька Володимира, юна співачка Лідія Окілко – LiDiiA.

Коли: 06 жовтня, 17:00 Де: Центр Довженка, просп,Червоної Калини, 81 Вартість: 100-250 грн

Чудових, насичених, енергійних, вдалих, веселих, продуктивних, теплих Вам вихідних!!!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожа інформація
6 червня – День журналіста
Щорічно 6 червня в Україні відзначають День журналіста
3 червня – Всесвітній день велосипеда
День велосипеда з’явився зовсім нещодавно, проте набуває все більшої популярнос...
2 червня – Міжнародний день здорового харчування
Міжнародний день здорового харчування відзначають із 2011 року у 50 країнах сві...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
День захисту дітей у Львові
Події для дітей у Львові на День захисту дітей 1 червня 2023 року: виставки, май...
Літні ІТ-табори для дітей у Львові 2023
Літні канікули батьки часто використовують для здобуття знань, яких не дають у ...
Розклад та ціни дитячої залізниці у 2023 році
Відкриття сезону дитячої залізниці в Стрийському парку планують на 1 червня 202...