Театральний сезон у Львівському оперному театрі опинився на грані зриву

оперний театр львів

Театральний сезон у Львівському оперному театрі опинився на грані зриву. Що ж трапилось? Чому Львівська опера може не відкрити театральний сезон для своїх шанувальників?

Національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької – окраса нашого міста, його туристична візитівка. Щороку в самому серці міста Лева можна побачити справжнє театральне мистецтво. Адже протягом сезону тут показують понад 200 вистав

.

Однак осінній театральний сезон 2019-2020 року у Львівському оперному театрі опинився на грані зриву. Що ж трапилось, чому так?

А все через несправність механізму, який піднімав сцену. За лаштунками театру начальник служби електромеханізації показав вал, що піднімає та обертає сцену. Унікальна конструкція робить вистави більш видовищними. Аналогів в Україні немає. Та за часи експлуатації механізм став непридатним. Спеціального обладнання для налаштування в Україні не знайшлося. Довелося звернутися до ремонтного підприємства енергетичної компанії.

Що ж з цього вийшло? Чи побачать львів’яни і гості міста довгоочікувані прем’єри вистав, а також чи зможуть насолодитись культовими постановками, серед яких опера «Мойсей»? ТАК! Роман Ковтун, головний фахівець ГАЛРЕМЕНЕРГО, дізнавшись про труднощі в театрі, зголосився взятися за незвичний для себе проект, розробив креслення та слідкував за виробництвом механізму. Процес виявився тривалим, вимагав високої концентрації та професіоналізму. Однак все вдалося.

Львівська опера впевнено увійшла в ювілейний 120-й сезон. Допомога з ремонтом дала змогу шанувальникам мистецтва і далі насолоджуватись улюбленими виставами. А також розширити репертуар завдяки оновленому обладнанню.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Афіша Львова: події у вихідні 4-5 січня
Підбірка подій і заходів у Львові в перші суботу й неділю 2020 року, 4-5 січня...
Афіша Львова: події у вихідні 28-29 грудня
До вашої уваги – підбірка подій у вихідні 28-29 грудня.
Афіша Львова: події у вихідні 21-22 грудня
До вашої уваги – підбірка цікавих подій у Львові 21-22 грудня.
Афіша Львова: події у вихідні 18-19 січня
Підбірка подій у Львові впродовж вихідних 18-19 січня
Афіша Львова: події у вихідні 11-12 січня
Пропонуємо підбірку цікавих подій, які відбуватимуться у Львові 11-12 січня.
Афіша Львова: події у вихідні 4-5 січня
Підбірка подій і заходів у Львові в перші суботу й неділю 2020 року, 4-5 січня...
Топ новин