Літні ІТ-табори для дітей у Львові 2024

//

Nelegal

Літні канікули батьки часто використовують для здобуття знань, яких не дають у школі. Один з таких напрямків, що впевнено набуває популярність – інформаційні технології.

Tабори IT Step Academy

Локації: IT Step Academy (вулиця Замарстинівська, 83а), ТОЦ Fabric (вулиця Стрийська, 45)

Час: 2 тижні по буднях з 9 до 17 год; перша зміна почнеться 12 червня

Вік: 7-14 років

Це табір для тих дітей і підлітків, хто ще не визначився, що найцікавіше дитині, адже тут вона познайомиться з усіма важливими напрямками ІТ-технологій:

 • Робототехніка
 • 3D-друк та моделювання
 • Game-design
 • Kodu game lab

Все це на основі улюблених ігор: Minecraft, Roblox та CS Go. Окрім навчання на дітей чекають тематичні корисні тренінги, веселі квести, тімбілдінг, нові друзі та багато іншого.

Зміни таборів: 12.06-23.06, 26.06-07.07, 10.07-21.07, 24.07-04.08, 07.08-18.08. Вартість від 4900 грн за зміну. Реєстрація: https://bit.ly/37aZN5v

Літні школи програмування і робототехніки від Малої академії наук

Львівська обласна Мала академія наук організовує літні табори для школярів 4-11 класів. Більшість курсів складаються з восьми занять як вживу (у Львові на вулиці Коперника, 42), так і онлайн (Zoom). Вони стартують у середині червня. Для запису на бажаний напрям є онлайнреєстрація, під час якої можна дізнатись деталі, а саме вік учнів, вартість, дату початку.

«Lego робототехніка», 4-7 клас

Детальніше https://forms.gle/aCfnyWHsbLq8e2E96

«Програмування мовою Python», 6-9 клас

Детальніше https://forms.gle/nkxq99dZdNmEjkLt9

«Розробка ігор в PyGame», 8-10 клас

Детальніше https://forms.gle/AthngWW9wFftxKsg8

«Вебпрограмування (HTML+CSS)», 8-11 клас

Детальніше https://forms.gle/QCVfSXYnrUAtqzJQ9

«Програмування мовою С++», 9-11 клас

Детальніше https://forms.gle/39ZHZt74NMUhiy3J8

«Arduino робототехніка», 7-11 клас

Детальніше https://forms.gle/wZuZbfwLSkKuNb4y7

Табір Львівської ІТ-школи

Локація: Ліцей «Львівський» (вулиця Лисинецька, 3)

Час: пн-пт з 10:00 по 17:00; початок 26 червня

DL Summer Camp – це змога розкрити творчий потенціал дитини та розвинути здібності у точних науках. А також нові знайомства, прогулянки, веселощі та досвід, який точно знадобиться у житті. Табір складається з двох тематичних тижнів.

Основний акцент програми у “Graphic design week” – це базові знання у сфері дизайну, освоєння Figma, знайомство з нейромережами та розробка логотипу і брендинг для власного продукту. Програма “Gamedev week” зосереджена в середовищі розробки ігор Construct 3, де дитина навчиться створювати сюжет та героїв власної комп’ютерної гри, базові знання з робототехніки і багато іншого! Обирайте, яка спеціалізація буде цікавішою вашій дитині та реєструйтеся. Можлива участь одразу у 2 тижнях табору. Таборові активності:

 • Розробка ігор у Construct 3
 • Графічний дизайн у Figma
 • Знайомство з нейромережею Midjorney
 • Настільний теніс
 • Прогулянки на свіжому повітрі, активні ігри надворі
 • Перегляд тематичних фільмів

Групи по 15 дітей, харчування (повноцінний обід) та страхування. Вартість: 4900 грн за тиждень. Реєстрація: https://lits.ua/lits4kids/dl-summer-camp

Курси з UI/UX та графічного дизайну

Локація: молодіжний простір Pixlab (вулиця Городоцька, 285)

Час: 2 місяці

Вік: 16-35 років

«Creative campus» – це двомісячні курси для підлітків та дорослих. У кожному з напрямків буде набір по 10 учасників. Учасники, які пройдуть відбір, отримають стипендію, що покриє 100% вартості курсу.

Крім курсів «UI/UX дизайн. Основи» від Юрія Галюка та «Графічний дизайн. Основи» від Йончі Савенока проходитимуть додаткові воркшопи по особистих навичках: «Лідерство», «Вміння презентувати», «управління часом».

Онлайнзаявка: https://forms.gle/US94vpUc1S61FudS8 Реєстраційна форма закривається 1 червня о 23:59. Курси соціально спрямовані: якщо потенційний учасник належить до однієї з соціально вразливих категорій, чи має інші життєві обставини, що є важливим аргументом для отримання стипендії – можна вказати у заявці.

Літні школи МАНу і Львівської політехніки

Національний університет «Львівська політехніка» спільно з Львівською обласною проводять літні ІТ-школи для підлітків 8-10 класів: тут можна ближче познайомитися із захоплюючим світом сучасних технологій, знайти нових друзів. Завершенням стануть виконані проєкти. Заняття очні, реєстрація онлайн. Вартість організаційного внеску – 200 гривень.

Політехнік CAMP

Час:19-23 червня

Вік:15-17 років

Заняття вживу. У програмі:

 • інженерне конструювання у мініатюрі;
 • системи відновлювальної енергетики та електричні мобільніпристрої;
 • екологія та власна екологічна безпека;
 • дослідження роботи аеродинамічної труби;
 • тренінг “Формування власного іміджу як елементу особистісного

  зростання”

Виконання власного проєкту: «Автоматизація «Розумного» будинку». Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSep8unxcswg8zM4DbLIYReSRHQRRW-q0yiD_eD-20zpaZkNtw/viewform

ІТ-саmр 2023

Час:12-16 червня

Вік:15-17 років

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrMrOg0N2pFhJOmmwp3n0mh7nR43sHe59BZQH07Z57I9Lfng/viewform Заняття вживу. Розклад

11.00 – 12.20 – лекція, майстер-клас

12.20 – 14.00 практичне заняття «Зроби свій сайт на CMS».

Для виконання практичних завдань знання HTML/CSS/JavaScript не є обов’язковими, але вітаються. Також у програмі:

 • Arduino-робототехніка;
 • «Розумний» будинок;
 • розробка WEB-додатків;
 • створення пристроїв інтернету речей;
 • моделювання та друк 3D-об’єкта.

Титульне фото пресслужби Львівської міської ради

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.