Донорство крові у Львові: все, що вам потрібно знати

Сьогодні, 14 червня, відзначають Всесвітній день донора крові. Ця дата дійсно вартує уваги, оскільки в умовах війни потреба в крові висока, як ніколи. Для того, щоб лікарі мали змогу рятувати людські життя, їм не обійтись без найважливішого ресурсу — крові. Тож без донорів тут нікуди. У цій статті ми розкажемо все, що потрібно знати про донорство крові у Львові.

Міський центр служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова

Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги запрошує всіх охочих долучитися до благородної місії донорства. У відділенні трансфузіології, розташованому на першому поверсі закладу, ви можете безпечно та комфортно здати цільну кров або плазму. Для цього необхідно виконати кілька простих кроків:

1. Підготуйтеся: майте при собі паспорт та ідентифікаційний код. Якщо ви користуєтесь ID-карткою, не забудьте взяти довідку про місце реєстрації.

2. Дотримуйтесь вимог: для донорів цільної крові обов’язкова мінімальна вага — 55 кг.

3. Запишіться на зручний для вас час за одним з номерів: +38 (066) 018-09-19, +38 (067) 118-09-19 або +38 (032) 258-11-11 (цілодобово).

Де: вул. Івана Миколайчука, 9

Джерело: Твоє Місто

Львівський обласний центр служби крові

Львівський обласний центр служби крові чекає на добровольців, готових зробити безцінний внесок у порятунок життів. Тут ви зможете здати цільну кров, плазму чи тромбоцитну масу, даруючи надію тим, хто її потребує. Для того, щоб долучитися, вам знадобиться лише кілька речей:

1. Документ, що посвідчує особу — паспорт або ID-картка із супровідною довідкою про реєстрацію.

2. Ваговий ценз: для донорів цільної крові – від 60 кг, для донорів тромбоцитів – від 65 кг.

3. Якщо ви чоловік і бажаєте здати тромбоцитну масу, ви відповідаєте всім вимогам.

Центр приймає донорів з понеділка по п’ятницю, а також в першу суботу кожного місяця.

Де: вул. Пекарська, 65

Контактний телефон: +38(032) 275-64-05

Джерело: wikimapia.org

Це все, що потрібно знати про донорство крові у Львові. Втім, пам’ятайте, що важливо правильно підготуватись до донації, аби не нашкодити майбутнім реципієнтам!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор