Куди піти на вихідні у Львові 20-21 квітня?

Вітаю, черговий понеділок нарешті минув. А це значить, що можна подумати про плани на вікенд. Хапайте листочки, ручки і записуйте цікаві місця, де можна провести вихідні у Львові 20 та 21 квітня.

Вибрані. Музика в часі двох Світових воєн

На жаль, сьогодні ми живемо в умовах війни, і вона зачепила життя кожного українця. Попри щоденні трагедії, українські митці продовжують творити. Вірші, музика, кіно, живопис. Мистецтво продовжує жити.

Так само було під час Першої та Другої світової війни. Митці творили, не зважаючи ні на що. Тому не пропустить можливість послухати твори відомих композиторів, які розвивали свою культуру на початку та в середині минулого століття.

Що на вас чекає:

Габріель Форе – Фантазія для флейти та фортепіано
Клод Дебюссі – Пісні Білітіс для флейти та фортепіано
Пауль Хіндеміт – Соната для флейти та фортепіано

Євген Романов – фортепіано
Юрій Гуран – флейта

Якщо вам невідомі імена композиторів, то не варто хвилюватись. Перед кожним музичним твором, присутнім розкажуть промовисті факти з життя їхніх авторів.

Коли: 20 квітня 2024, 17:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Благодійний Передвеликодній Тлум&Крам у Львові

Якщо ви хочете провести вихідні у Львові не тільки цікаво, але й з користю, то не пропустіть Передвеликодній Тлум&Крам у Львові!

Якщо ви думали, що Тлум&Крам — це лише вінтажні розпродажі, то ви помилялися! Цього року на вас чекає цікава передвеликодня програма, яка точно допоможе вам відчути атмосферу прийдешнього свята. Перш за все, ви дізнаєтесь, як раніше львів’яни відзначали Великдень, і які місця були найпопулярнішими для проведення святкових активностей та ритуалів.

Ловіть коротенький перелік цікавинок, до яких ви зможете долучитись:

  • майстеркласи з класичного та сучасного писанкарства (обираєте узор для писанки — і творите мистецтво!)
  • співочі воркшопи з веснянками та гаївками
  • передвеликодній лекторій
  • спеціальну програму від Музею народної архітектури та побуту (в народі – Шевченківського гаю): тематичний кінотрек, лекції та воркшопи
  • експозиції колекцій автентичного вбрання та атрибутів Великодня

Окрім цього, всі гроші виручені з цього заходу будуть направлені на антидронні куполи РЕБ для наших військових.

Коли: 20-21 квітня 2024

Де: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Реєстрація: за цим посиланням

Благодійний Передвеликодній Тлум&Крам у Львові

Майстер-клас з комедійної імпровізації у Львові

А чи пам’ятаєте ви, що два тижні тому ми писали про майстер-клас з комедійної імпровізації у Львові? Так от, цієї суботи його зможуть відвідати ті, хто втратив можливість це зробити 6 квітня!

На цьому заході ви зможете дізнатись основу цього напрямку комедії в ігровій формі. Тож якщо ви новачок в імпровізації, цей майстер-клас саме для вас.

Ви навчитесь:

  • Бачити смішне у всьому
  • Віднаходити свій комедійний голос
  • Позбуватися страхів публічних виступів
  • Розуміти свого ближнього
  • Казати життю Так!

Окрім цього, ви зможете допомогти Збройним Силам України. Дмитро передасть по 50 грн за кожного учасника майстер-класу на потреби захисників та захисниць, тож не зволікайте, а реєструйтесь.

Коли: 20 квітня 2024, 12:00

Де: МолоДвіжЦентр.Львів (вул. Скорика, 31) у подіумній на 1 поверсі.

Вхід: безкоштовний, але потрібно зареєструватися за цим посиланням

Благодійний концерт “Музика до кінофільмів”

Де можна провести вихідні у Львові людині, яка не уявляє свого життя без кінематографу? Концерт “Музика до кінофільмів” — найкращий варіант! На цій події ви зможете насолодитись мелодіями з улюблених фільмів у виконанні симфонічного оркестру. Цього разу ви почуєте улюблені хіти з “Гри престолів”, “Привида опери”, “Ангелів і демонів”, “Рожевої пантери”, “Високого блондина”, “Інтерстеллар” “Агент 007” та “Амелі”.

Коли: 20 квітня 2024, 15:00

Де: Львівський музей всторії релігії (пл. Музейна 1)

Музичні хіти світового кіноекрану

Не маєте можливості послухати хіти з кінофільмів в суботу? У такому разі, маємо для вас альтернативний варіант — концерт “Музичні хіти світового кіноекрану” від Театрального центру “Слово і Голос”.

На цьому заході ви почуєте улюблені композиції з фільмів у виконанні саксофону, флейти та скрипки. Тож мершій збирайте друзів, купляйте квитки та плануйте дозвілля на цю неділю.

Коли: 21 квітня 2024, 18:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.