МУР повертається: реп-мюзикл “Ти [Романтика]” у Львові

Якщо ви засмутились, що не встигли потрапити нареп-мюзикл “Ти [Романтика]”, або ж просто бажаєте відвідати її знову, то не проґавте можливість придбати квитки на концерту МУРу, який відбудеться вже цього вересня.

Коротко про реп-мюзикл “Ти [Романтика]”

Перш за все, варто сказати декілька слів про проєкт МУР. Його метою є поширення інформації про трагедію репресованих українських митців і зацікавити молодь національною літературою. Для цього команда молодих творців презентували музичний альбом під назвою “Ти [Романтика]”. Його концепція по-справжньому унікальна: це — реп-мюзикл, який складається з 18 треків, поєднаних спільною сюжетною лінією. В основі цієї музичної постановки лежить трагічна історія репресій українських письменників минулого століття.

Ось як про реп-мюзикл розповідають його творці:

“Ти [Романтика]” змітає пил часу з імен Хвильового, Курбаса, Сосюри, Семенка… Вперше покладені на музику історія зради поета Павла Тичини, служба у Третій Штурмовій Володимира Сосюри, розстріл кожного другого з українських письменників у Будинку Слово, самогубство Миколи Хвильового… Імена, що оживають на сцені, просто на ваших очах, – непередаваний словами досвід”.

Оскільки квитки на прем’єру вистави глядачі розкупили протягом 24 годин, проєкт МУР вирішив завітати до Львова вдруге. Тож покваптесь придбати квиточки заздалегідь!

Коли: 21 вересня 2024, 18:30

Де: !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Читайте також: Благодійний концерт Макса Барських у Львові

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор