У Львові запрацюють перукарні та приватна стоматологія

//

sashko

12674009

Із 13 травня у Львові відновлять роботу салони краси, перукарні, косметологічні та манікюрні салони та кабінети приватної стоматології. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні Львівської міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та з питань надзвичайних ситуацій.

Отож, відповідно до рішення комісії, перукарні та салони краси мають працювати за спеціально розробленими протоколами.

protokol_perukarni

Стоматологічні кабінети мають працювати згідно з постановою головного державного санітарного лікаря.

stomatologi_1

stomatologi_2

stomatologi_3

stomatologi_4

stomatologi_5

Очільниця міського штабу оперативного реагування Галина Слічна, нагадала, що за недотримання правил, прописаних у протоколі комісії ТЕБ і НС, передбачено накладення на порушників штрафних санкцій.

«У випадку недотримання правил заклади будуть закриватися, а також правоохоронні органи матимуть всі підстави та права для накладення штрафних санкцій, а це сума від 17 до 34 тис. грн. Салони ж зможуть працювати за правилами, які прописані у протоколі комісії ТЕБ і НС. Вони будуть обов’язково доведені до уваги підприємців. Загальний стандарт для всіх — це обов’язкова термометрія, наявність засобів індивідуального захисту, онлайн-запис на відвідування салонів, дистанція між відвідувачами, визначена кількість людей, які можуть перебувати на площі», – сказала посадовиця.

Нагадаємо, відучора у Львові відкрили три музеї просто неба, а також почали працювати літні майданчики при закладах громадського харчування. Проте вже сьогодні комісія вирішила призупинити діяльність одного із закладів – пабу «Золотий колос», що розташований на провулку Крива Липа, 6. Заклад закрили через порушення вимог до роботи, зокрема відвідувачі не дотримувалися соціальної дистанції.

Роботу магазинів одягу, взуття та білизни у Львові поки що не відновлюватимуть – щонайменше до 15 травня. У Львівській міськраді кажуть, що імунологи не радять відкривати такі крамниці у зв’язку з високим рівнем захворюваності у місті й неможливістю забезпечення належної дистанції між покупцями та персоналом. Окрім того, обласна комісія вирішила продовжити карантин у цьому сегменті до 15 травня, п’ятниці.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор