Палац Потоцьких

//

Палац Потоцьких у Львові – видатна пам’ятка архітектури 19 століття. Зведено будівлю в 1880 році за проектом французького архітектора Луї Альфонса Рене Довернь. Палац було збудовано на замовлення Марії Сангушків та її чоловіка графа Альфреда Юзефа Потоцького.

Інтер’єр будівлі виконаний в стилі французького класицизму. Триповерховий фасад декорований фігурним обрамленням вікон та балконів. Парадний вхід оформлений арочним портиком з ліпниною та іонічними колонами.

Раніше у будівлі третій поверх був призначений для прийому гостей, а другий для потреб господарів. Саме тому на другому поверсі представлені розкішні: Блакитна зала (колишня їдальня), Дзеркальна (колишня танцювальна зала), Червона зала, які оформлені позолотою, ліпниною, різнокольоровим мармуром, настінними розписами та цінною деревиною. А на третьому розташовано безліч спалень для гостей. Сьогодні Палац Потоцьких передано Львівській галереї мистецтв. Тут представлені видатні твори Якопо Цуккі, Софонісби Ангішоли, Яна Ван Скореля, Жоржа де ла Тура та інших.

Працює щоденно, крім понеділка.

У літній період: з 11.00 до 18.00 год. (каса до 16.00 год.).

У зимовий період: з 10.00 до 17.00 год (каса до 16.00 год.).

В неділю: з 12.00 до 17.00 год. (каса до 16.00 год.).

Вартість квитка:

для учнів та студентів – 5 грн.(вартість екскурсії – 30 грн.).

для дорослих – 10 грн.(вартість екскурсії – 50 грн.).

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор