Kings & Beggars презентують середньовічний відеокліп, знятий у Львові

//

Анна

У Львові зіграли та екранізували середньовічну європейську пісню Breve Regnum. Сьогодні до своєї п’ятої річниці ансамбль середньовічної музики Kings & Beggars презентує перший український кліп на композицію із “темних віків”.

Солістка гурту Kings & Beggars Анна Васильченко розповіла деталі про зйомки кліпу і відкриває завіси його сюжету та бюджету. 

Львів став середньовічним Краковом

Розпочали зйомки на вулиці, в дворі костелу і монастиря Бенедикток, що біля вулиці Сніжної. Тоді ще раптом сніг пішов.

Після того задіяли такі локації, як дворик за Арсеналом, площу біля пам’ятника Івану Федорову, дворик біля палацу Сапєгів, а також парк за кінотеатром Сокіл. Що стосується приміщень – це були палац Сапєгів, ресторан “Хмільний дім Роберта Домса”, аудиторія львівської політехніки. Ніби все.

На відео побачите Краків ХV століття. У цьому місті пісню “Breve Regnum” співали студенти, коли вибирали свого короля. Це свято тривало 7 днів – орієнтовно  з 15 по 22 жовтня десь. Вони прогулювали лекції, гуляли, пили, відривалися як тільки могли, а нововибраний студентський король мав відповісти перед керівництвом університету за всі їхні гріхи.

Сюжет кліпу розповідає про  молодого хлопця, що приїжджає в Краків, дуже хоче вчитись, там зустрічають його вже старші студенти. А юнак зустрічає там дівчину і закохується. Закінчується все веселощами і танцями – відповідно до веселої студентської пісні.

Цей кліп – справді львівський продукт

До зйомок кліпу ми долучили професійного режисера, оператора, освітлювача, навіть кілька професійних акторів – над кліпом працювала команда зі Львова, він знімався у Львові, тому це справді львівський продукт.

Кошти на монтаж кліпу ми збирали на спільнокошті серед поціновувачів нашої творчості, проте ця кампанія просувалася не дуже вдало. Основну суму грошей ми отримали на картку “привату” та готівкою. Загалом на кліп ми зібрали 840$, на 40 доларів більше, ніж було потрібно, але всі гроші підуть в справу. Найбільшу суму ми отримали від львів’янина Івана Шуляка, який підтримав нас сумою 350$ і став нашим головним меценатом.

Прем’єра кліпу відбудеться 22 жовтня у стилі середньовічної вечірки

На нашій презентації будуть живі герої кліпу у тих самих костюмах, що й на відео – їх можна буде навіть порухати 🙂 Це буде така собі середньовічна вечірка у середньовічних костюмах, в таверні. Музика, пиво, танці, весело. Буде невеличкий інтерактив із слухачами – їм буде надана можливість обирати, що вони хочуть послухати з нашого репертуару.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор