П’ять з плюсом: #2 Новинки урбаністичного простору Львова

//

Анна

Другий випуск рубрики проявів добра та ментального здоров’я у середовищі нашого міста. Нові транспортні рішення, покращення для пішоходів та велосипедистів, майданчики для дітей, нові архітектурні форми, пам’ятки та дерева Львова. Шукаємо добро!

Ознайомтесь: Перший випуск 5+ 

Добро другої половини жовтня, 2013 рік

20 жовтня нарешті ввімкнули світлофори на Беринди-Дорошенка-проспекті Свободи. Світлофори на Словацького-Дорошенка працюють в тестовому режиму, а на перехресті Словацького і Коперника, поки триває ремонт дороги, мигає жовте світло. 

Наскільки ці світлофори “розумні” – зможемо остаточно перевірити, коли відкриють ділянку дороги на Коперніка. А це обіцяють зробити вже наступного вівторка, 5 листопада.


фото: AfishaLviv.net

Термінали для продажу квитків Електротрансу, за даними ЛМР, так сподобались львів’янам, що місто вирішило поставити на зупинках ще 77 таких автоматів. Ще не реалізовано, проте вже маємо список локацій , де ці технічні прилади будуть встановлені найближчим часом. 

Площа на вулиці Банківській, 5

Площу на Банківській почали впорядковувати, хоча проект мали виконати ще до 20 жовтня. Тут обіцяють облаштувати громадський простір для відпочинку із лавками та зеленими насадженнями, наразі площу почали відгороджувати стовпцями від проїзної частини вулиці.
За впорядкування території взявся один із місцевих банків. Подякуємо йому, коли проект виконають остаточно. Залишається сподіватися, що площа справді не перетвориться на безглуздий паркінг.

5+_2.jpg
фото: Ляна Мицько, AfishaLviv.net


Автовокзал на АС2, 25 жовтня.

АС-2 тепер перейменовано на автовокзал Північний (можете сміливо плутати із базаром Південним через екстер’єр цієї споруди). Сумнівна візуальна краса, проте страшно згадувати занедбану площу, із якої раніше вирушали автобуси.
Потужності «Північного» розраховані на обслуговування більш як 10000 пасажирів щодня – це близько 1000 відправлень рейсових автобусів. 

Лавочки на Проспекті Свободи, 25 жовтня

Проспект Свободи обріс двадцятьма новими місцями для гри в шахи, доміно та для політичних дебатів. Цієї п’ятниці, 1 листопада, на “стометрівці” встановлять ще 20 лавочок. Кожна з них має дивний елемент – тубус для листів.
Дякувати: кампанії «З нами місто розквітає» від ТМ «Львівське».


Ще за ці два тижні у Львові з’явилася нова “садово-паркова скульптура “, місто пообіцяло у наступному році закупити 50 нових тролейбусів і 100 автобусів через 200-мільйонний кредит, а деякі вулиці активно ремонтують – робота на Коперніка не зупиняється навіть вночі. Очікуємо на відкриття цієї вулиці наступного тижня.

До речі:

Також за ці два тижні ми публікували три гарні проекти, які мають зробити Львів кращим. Перший – ідеї реконструкції площі Митної . На це вже виділено кошти з бюджету, аби долучити нас до творення нового життя Митної, управління історико-архітектурної спадщини пропонує приносити свої ідеї та проекти для покращення площу до них на Валову, 20. 

Ще два проекти – більш концептуальні. Це відновлення садів біля церкви Юри та ревіталізація площі перед Універом . Мріємо і віримо, що на ці класні ідеї хтось дасть кошти.

Ось таке справжнє джерело натхнення для правильного благоустрою міста. Усім добра.

Пишіть нам про ті урбаністичні феномени, які варті того, щоб потрапити у нашу позитивну рубрику! Листи надсилати сюди: info@visitlviv.net

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор