Львівські кав'ярні з особливим настроєм

Львів славиться своїми кафе та закладами харчування, щороку сюди приїжджають тисячі туристів, щоб насолодитись атмосферою та особливим настроєм.

bristol1.jpg (284.69 Kb)

Не дивлячись на труднощі минулого та цього років у туристичній галузі, є заклади які не втрачають своєї популярності, тут завжди багато відвідувачів. Ці культові заклади користуються популярністю не тільки завдяки напоям чи стравам, а також стильним дизайном. Можемо поділитись секретом, де можна купити стільці для кафе. Це львівський магазин меблів Bristol.

bristol2.jpg (272.7 Kb)

У Львові три заклади “Світ кави”. Перший заклад на вулиці Катедральна 6. Кав'ярня починала свою діяльність з маленького магазину де продавали каву в зернах, особливістю закладу була нагода скуштувати зварену каву яку купуєш у зернах, тоді це маленька крамниця, зараз кав’ярня у три поверхи з тихим львівським настроєм та “старим” галицьким інтер’єром.

Кав’ярня з терасою у самому центрі міста з виглядом на Ратушу, в закладі завжди грає приємна музика з вінілових платівок. Кавові зерна обсмажують в закладі, приємний аромат кави вас змусить не пройти повз цього місця. У закладі сніданки подаються увесь день, а також асортимент чаїв, вин та лимонадів.

Створюючи кав’ярню, родина надихалась кав’ярнями з Берліну та Амстердаму, Відня та Вроцлава.

Локація - площа Ринок 30.

Найцікавіше місце “Світ кави” вулиця Кульпарківська 59. Тут навчають як своїх барист так і тих хто хоче навчатись мистецтву обсмаження та варіння доброї кави. Звичайно набратись енергії та випити філіжанку доброї можна у кав’ярні.

З 2016 року Львівська кав’ярня відкрилась і у Києві на Подолі. Якщо скучили за Львовом чи хочете скуштувати Львівського сирника, вам сюди.

bristol3.jpg (145.19 Kb)

Палярня Чехович на Героїв Упа, у цій кав’ярні найновіше обладнання для обсмаження та варіння кави. До речі ви можете тут купити не лише каву, а фільтри, чаші, кавомолки, кемекси та інші речі для домашнього кавоваріння.

Тихе та зручне місце для відпочинку чи роботи, тут просторо, зручно та затишно. Зручні шкіряні крісла, дивани в яких хочеться сидіти увесь день та пити смачну каву зроблену крутими бариста, крім кави є вина, чаї, лимонади та фреші.

bristol4.jpg (114.27 Kb)

Третя кав’ярня нашого списку - The Wave Project також у центрі міста, з виглядом на Львівський театр опери та балету, інтер’єр кав’ярні у простому скандинавському стилі.

Окрім кави власного обсмаження в асортименті чаї, вина також зі страв випічка, тости та смузі-боули.

Локація: вулиця шпитальна 1. кав’ярня на третьому поверсі ТЦ Магнус.

Схожа інформація
Xiaomi: ТОП новинок 2021 года (обзор)
Молодая компания из Поднебесной уверенно покоряет украинский рынок электроники. ...
Міста під землею. Огляд найвідоміших підземель
Під землею кипить життя, і іноді воно навіть привабливіше, ніж тут, нагорі.
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Де у Львові поїсти смачну піцу: найкращі піцерії в центрі Львова
Заклади, куди можна піти з дітьми, та де можна поїсти смачну італійську піцу в ...
Топ новин