Львівські кав’ярні з особливим настроєм

//

fersht

bristol1

Не дивлячись на труднощі минулого та цього років у туристичній галузі, є заклади які не втрачають своєї популярності, тут завжди багато відвідувачів. Ці культові заклади користуються популярністю не тільки завдяки напоям чи стравам, а також стильним дизайном. Можемо поділитись секретом, де можна купити стільці для кафе. Це львівський магазин меблів Bristol.

bristol2

У Львові три заклади “Світ кави”. Перший заклад на вулиці Катедральна 6. Кав’ярня починала свою діяльність з маленького магазину де продавали каву в зернах, особливістю закладу була нагода скуштувати зварену каву яку купуєш у зернах, тоді це маленька крамниця, зараз кав’ярня у три поверхи з тихим львівським настроєм та “старим” галицьким інтер’єром.

Кав’ярня з терасою у самому центрі міста з виглядом на Ратушу, в закладі завжди грає приємна музика з вінілових платівок. Кавові зерна обсмажують в закладі, приємний аромат кави вас змусить не пройти повз цього місця. У закладі сніданки подаються увесь день, а також асортимент чаїв, вин та лимонадів.

Створюючи кав’ярню, родина надихалась кав’ярнями з Берліну та Амстердаму, Відня та Вроцлава.

Локація – площа Ринок 30.

Найцікавіше місце “Світ кави” вулиця Кульпарківська 59. Тут навчають як своїх барист так і тих хто хоче навчатись мистецтву обсмаження та варіння доброї кави. Звичайно набратись енергії та випити філіжанку доброї можна у кав’ярні.

З 2016 року Львівська кав’ярня відкрилась і у Києві на Подолі. Якщо скучили за Львовом чи хочете скуштувати Львівського сирника, вам сюди.

bristol3

Палярня Чехович на Героїв Упа, у цій кав’ярні найновіше обладнання для обсмаження та варіння кави. До речі ви можете тут купити не лише каву, а фільтри, чаші, кавомолки, кемекси та інші речі для домашнього кавоваріння.

Тихе та зручне місце для відпочинку чи роботи, тут просторо, зручно та затишно. Зручні шкіряні крісла, дивани в яких хочеться сидіти увесь день та пити смачну каву зроблену крутими бариста, крім кави є вина, чаї, лимонади та фреші.

bristol4

Третя кав’ярня нашого списку – The Wave Project також у центрі міста, з виглядом на Львівський театр опери та балету, інтер’єр кав’ярні у простому скандинавському стилі.

Окрім кави власного обсмаження в асортименті чаї, вина також зі страв випічка, тости та смузі-боули.

Локація: вулиця шпитальна 1. кав’ярня на третьому поверсі ТЦ Магнус.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.