Стало відомо, хто з другої ліги може замінити «Минай», якщо він залишиться в УПЛ

//

fersht

Якщо «Минай» збереже прописку в Прем’єр-лізі, то його місце в Першій лізі зможе зайняти дніпропетровська «Перемога».

Завтра, 6 липня, ПФЛ повинна провести жеребкування календаря Першої та Другої ліг. Як відомо, визначення остаточного складу учасників переносилося вже двічі.

Існує велика вірогідність того, що «Олімпік» не зможе заявитися на новий сезон не тільки в УПЛ, а й у Першій лізі. За такого сценарію його місце в елітному ешелоні повинен буде зайняти «Минай».

Що стосується Першої ліги, то, замість побажавшого знизитися в Другу лігу «Миколаєва», прописку збереже «Кремінь».

Як повідомляє сайт Vseprosport, якщо «Олімпік» відмовиться від участі і в другому за силою дивізіоні, то на старт вийде «Перемога». І хоч дніпровський клуб за підсумками минулого сезону Другої ліги зайняв лише 9-е місце в групі Б, але він виявився єдиним, хто в авральному порядку згоден піти на підвищення.

Наразі дуже багато залежить від «Олімпіка» і його президента Владислава Гельзіна, котрий був дискваліфікований КДК УАФ на 5 років (плюс 5 умовно). Як повідомляють представники донецького клубу, рішення про долю «Олімпіка» буде озвучено після повернення Гельзіна з відпочинку.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор