Як провести 48 годин у Львові радить авторитетне видання Lonely Planet

//

Анна

pokrovy_centr

Матеріал під назвою “48 годин у Львові” написав російський журналіст Леонід Рагозін, один з авторів “Lonely Planet”. Рагозін називає столицю Галичини справжнім космополітом та поліглотом, який зберігає в собі кулінарну та архітектурну спадщину різних держав і імперій, що володіли ним впродовж століть.

“Завдяки хорошому власному аеропорту, а також короткій відстані до бюджетних аеропортів сусідньої Польщі, Львів – це одна з найбільш інтригуючих вікендових дестинацій Європи”, – пише російський журналіст.

Перше, що автор радить зробити у Львові, це видертися на сам вершечок міської ратуші, звідки місто видається іграшковим. Опісля варто зазирнути до однієї зі львівських кав’ярей і скуштувати там традиційного сирника чи штруделя.

Обідні відвідини міста Рагозін радить розпочати з величних сакральних споруд, таких як Латинська катедра і Домініканський собор. Згодом слід побувати в Музеї ідей, де можна одразу ж пообідати традиційним українським баношем і запити все наливкою.

На каву Рагозін запрошує до легендарної вже “Копальні кави”, де відповідно до турецьких звичаїв її заварюють на гарячому піску. Аби зекономити час, у тому ж місці можна закупитися сувенірами.

Повечеряти журналіст радить у ресторані, який позиціонує себе як найдорожчий заклад Галичини, але хитро маскується під занедбану комунальну квартиру. Йдеться, звісно ж, про ресторан “Масони”, що належить до мережі “Локаль”.

Оскільки подорож розрахована на два дні, наступні 24 години Леонід Рагозін пропонує провести спочатку за сніданком у ресторації Бачевських, згодом у музеї Личаківського кладовища, а тоді досліджуючи спадщину Близького Сходу у Львові. Пізній вечір слід залишити вільним для відвідин Оперного театру. Саме так на думку журналіста “Lonely Planet” варто провести свою дводенну мандрівку старовинним Львовом.

Нагадаємо, нещодавно медіакомпанія “Lonely Planet”, що спеціалізувається на виданні туристичних путівників, створила рейтинг “BestinEurope 2016”, п’яте місце в якому посіло місто Лева.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор