Львів потрапив до топ-10 міст Європи за версією Lonely Planet

//

Анна

Львів потрапив до переліку “BestinEurope 2016 “, адже відповідно до експертів-мандрівників з “Lonely Planet”, місто пропонує “все найкраще, що є в Україні”. Іноземці вважають Львів неймовірно гостинним. На їхню думку, місто є фестивальною столицею західного регіону, оскільки щороку тут відбувається безліч різноманітних культурних подій: від кавових фестивалів до концертів світових джазових виконавців.

Хоча столицю Галичини часто порівнюють з двома іншими європейськими містами – з Краковом та Прагою, на думку авторів рейтингу, перевага нашого у міста у тому, що воно не настільки переповнене туристами.

“BestinEurope 2016” – це список складений “Lonely Planet” з рекомендаціями для мандрівників, які шукають цього літа унікального досвіду в Європі, для тих, хто сподівається наповнитись традиційним життям місцевості, яку відвідують”, – наголосив головний редактор видавництва Том Хол.

У топовій десятці знайшлось місце як і для давно вже популярних міст Європи, так і для нових туристичних відкриттів. До переліку “BestinEurope 2016” увійшли:

1. Пелопонес, Греція

2. Архус, Данія

3. Венеція, Італія

4. Дордонь, Франція

5. Львів, Україна

6. Ворікшир, Англія

7. Естремадура, Іспанія

8. Східний берег Тенеріфе, Канарські острови

9. Тексель, Нідерланди

10. Північна Далматія, Хорватія

“Lonely Planet” – однa з найбільших та найстаріших англомовних туристичних медіакомпаній, що спеціалізується на створенні путівників, ілюстрованих книг відгуків, рейтингів, журналів, мобільних додатків, відео тощо. Видавництво було засноване в 1972 році в Австралії. Спочатку цільовою аудиторією путівників “Lonely Planet” були небагаті туристи, молодь та студенти. Зараз видавництво робить близько 6 мільйонів примірників власних публікацій щороку.

текст: Марія Шевців

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор