Фестиваль «Військових традицій та звитяг України»

//

img_0498

Раз в рік у Львові під час фестивалю «Військових традицій та звитяг України» можна подивитися на авто та бронетехніку періоду від 1914 року, поїсти солдатської каші з польової кухні та постріляти зі стрілецької зброї.

Фестиваль проходив у парку відпочинку та культури імені Богдана Хмельницького.

img_0499

За словами голови громадської організації «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять». Любомира Горбач, тут експонувалася військова техніка, яка використовувалася під час двох воєн, які були на території України.

– Українці Галичини та Української народної республіки використовували під час боротьби за незалежність однострої, зброю, спорядження, військову техніку та бронетехніку, яка залишилася їм у спадок від російської та австро-угорської імперій, – каже він.

img_0501

img_0504

На виставці представлений військовий автомобіль «Фіат» та бронеавтомобіль «Фіат і Жора», які були випущені у 1916-18 роках.

img_0505

Також виставлені авто часів Другої світової війни. Це німецькі вантажні автомобілі , легковий автомобіль «Опель-кадет» та інші.

img_0508

img_0510

img_0512

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор