Кіно просто неба “Короткі зустрічі” 1967

//

kino-prosto-neba-korotki-zustrichi-1967

24 липня просто неба у львівському кіноцентрі відбудеться показ фільму “Короткі зустрічі” 1967 року.

Фільм, який ми дивитимемось на кіноклубі наступного вівторка, 24.07., – це омаж Кірі Муратовій, українській режисерці з Одеси, яка померла 6 червня 2018р. І разом з нею ціла епоха. Отож дивитимемось український радянський мелораматичний фільм “Короткі зустрічі” (рос. Короткие встречи), в гол. ролях: Володимир Висоцький (!), Ніна Русланова, Кіра Муратова.

Сюжет фільму “Короткі зустрічі” 1967:

Надя – працівниця в чайовні. Вона знайомиться з геологом Максимом (в ті часи професія геолога була дуже модною). У нього – ефектна професія, «романтичний» вигляд, гітара, легке ставлення до грошей, вміння подати себе. Дівчина закохується, а він їде.

Ця сюжетна лінія, подана у вигляді ретроспекції, постійно перетинається з іншою, в якій живе Валентина Іванівна – дружина Максима, що бачить свого чоловіка лишень уривками між його геологічними експедиціями. Надя з’являється в їхньому будинку під виглядом домогосподарки з села, щоб зустріти Максима…

Показ відбуватиметься мовою оригіналу – російською.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор