Концерт народного артиста Іво Бобула

//

koncert-narodnogo-artista-ivo-bobula

20 жовтня 2018 року у театрі імені Марії Заньковецької відбудеться концерт Іво Бобула у Львові.

Іво Бобул – Народний артист не тільки за званням, а й за визнанням народу. Багато пісень з його репертуару по праву визнані золотими хітами на українській сцені, адже важко знайти в Україні людину, яка б не чула “Душі криницю”, “Місячне колесо”, “Берег любові”, “Якщо любиш – кохай”, “На Україну повернусь “,” Осінній сад “,” Скрипаль “,” Мадонна Україно! “,” Одна-єдина “.

Записувати пісні співак не втомлюється – щорічно представляє програми, де завжди по-різному, проте гармонійно поєднуються Ваші улюблені шлягери і абсолютно нова пісенна лірика, вражаючі дуети, несподівані кавер-версії світових хітів, пристрасні рок-балади та романси, які так проникливо, як Іво Бобул, не виконає ніхто.

Своє життя артист присвятив популяризації української пісні та в нашій країні, і за її межами. Йому аплодували глядачі більше 20 країн світу: Польщі, Румунії, Італії, Франції, США, Канади.

Досвідчений музикант, вокаліст високого рівня, композитор, який не просто створює музику, а й живе нею, і просто чесний, відверта людина, яка усвідомлює всю відповідальність перед публікою, – таким Іво Бобула знають тисячі шанувальників.

Вас чекає: неповторна атмосфера щирого спілкування, живий звук, чоловічий голос номер один, якому підвладні всі музичні стилі, і енергетика, яка нікого не залишить байдужим.

Спеціальний гість концертної програми – співачка Анастасія Лавриненко.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор