Кіно в супроводі органа наживо: Sound & Vision

//

kino-v-suprovodi-organa-nazhivo-sound-vision

Вечір органних імпровізацій від Івана Остаповичапід супровід кіно від Wiz-Art.

Органний зал підготував справжній подарунок для візаулів! Увечері 7 серпня відбудеться концерт органних імпровізацій від Івана Остаповича, які супроводжуватимуться показом фільмів від мистецької формації Wiz-Art.

Wiz-Art – це мистецька формація у Львові, що об’єднує проактивних і діяльних, беручких кіноагентів світу, що створюють хвилі бурхливої енергії і обмінюються нею зі світом. Існує з 2008 року. Її місія – розвиток кіно у Львові та Україні, активна присутність у світовому контексті.

Іван Остапович – диригент, композитор, директор Львівського органного залу. Остапович навчався спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької в Львові, вивчав диригування у київській консерваторії та фагот і композицію у львівській. Є лауреатом першої премії всеукраїнського конкурсу диригентів у м. Херсон. Співзасновник музичної агенції Collegium Musicum Lviv та камерного оркестру з такою назвою. Саме з цього оркестру виріс Ukrainian Festival Orchestra, що нині успішно грає зі світовими зірками класичної музики.

Іван Остапович – орган.

Wiz-Art – візуальний супровід.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор