Виставка Ірини Шумської “Взаємодія”

//

vistavka-irini-shumskoi-vzaemodiya

З 20 липня по 18 серпня 2018 року в історичному корпусі Національного музею імені Андрея Шептицького відбудеться виставка Ірини Шумської “Взаємодія” у Львові.

Мистецтво – це унікальна форма вираження взаємодії явищ і процесів, які оточують людину. Процес малювання – це своєрідна медитація, але на відміну від стану спокою, це постійний пошук співвідношення форм, плям, масштабів, спроба контакту з глядачем через намальоване, пошук кольору, який доповнює інший, взаємодіє та видозмінюється через фактури, тональні та температурні градації, що є безслівною мовою відчуттів і починається на рівні підсвідомого.

Ідея виставки постала в результаті спостереження, як дія одного елемента впливає на інші, як змінюється їхня динамічна форма. Ці картини є втіленням ідеї-імпульсу, котра фіксує певну емоцію, а далі супроводжується аналізом та художніми співставленнями. Поетапне нашарування, узагальнення, відбір сприяють появі структури, котра творить асоціативний ряд у процесі взаємодії з твором. Відкривається форма взаємозв’язку між плямами, лініями, кольорами, суть якої полягає в зворотному діянні одного структурного елемента на інший. Взаємодія відбувається на полотні, в просторі й часі у процесі створення роботи, і є специфічною для кожної нової ідеї, змінюється у процесі її втілення.

На виставці представлені твори, що з’явилися впродовж 2008-2018 років, охоплюють кілька циклів, зокрема “Околиці”, “Над річкою”. Частина живописних робіт є наслідком роботи з графічними матеріалами, на яких з’являються мінімалістичні пейзажі, що є відгуком споглядання природи, передають прозорість, або контрастну чіткість, які постійно балансують. Ці абстрактні роботи можуть викликати асоціації, у кожного власні, залежно від того, яким він є, яким бачить світ .

Ярина Шумська

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.