Бах і Пярт. Ольга Жукова, орган

//

bah-i-pyart_-olga-zhukova-organ

Ніч, старовинний костел і орган. Органний зал запрошує на концерт із неймовірною атмосферою від Ольги Жукової. Ольга Жукова – органістка. У 2015-му з відзнакою закінчила Санкт-Петербурзьку державну консерваторію ім. Римського-Корсакова по кафедрі органа і клавесина. Паралельно закінчила Вищу школу музики Лозанни (Швейцарія) по класу органа, отримавши приз за найкращу дипломну роботу та концерт-екзамен. Минулого року отримала у Лозанні диплом майстра-соліста. Лауреатка органних конкурсів у Німеччині, Росії, стипендіатка Органної академії у Фрібурзі (Швейцарія), має контракт із звукозаписувальною фірмою Західного Німецького радіо, активно концертує в Європі.

На сольному концерті у Львові Ольга представить надзвичайно широку палітру органної музики: від Прелюдії та фуги Йоганна Себастьяна Баха до тричасної Сюїти №5 Моріса Дюрюфле, від “Божевільного пориву” Філіпа Гласа до рідкісного Paris intervalis Арво Пярта.

Ольга Жукова – орган.

Й.С. Бах – Прелюдія та фуга ля мінор, BWV543.

Ф. Глас – “Божевільний порив”.

Ж. Ален – “Литанія”.

M. Дюрюфле – Прелюдія та фуга на тему “Ален”.

А. Пярт – Paris intervalis.

М. Дюрюфле – Сюїта op.5 (Прелюдія, Сициліана, Токата).

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор