Фестиваль Grove fest

//

festival-grove-fest

З 14 по 15 липня 2018 року у Заповідному урочищі Борове (45 км. від Львова) відбудеться фестиваль Grove fest.

Grove Fest – сфера якісної музики, що об’єднує різнопланові і самобутні гурти, культивує і утверджує фестивальну справу України. Фестиваль дебютував лише минулого року, а вже встиг здобути завзятих прихильників, які своїми схвальними відгуками переконали у необхідності проведення музичної події у 2018.

Сцена, на якій палали від нестримності, шаленства та драйву неповторні гурти, стала лейтмотивом дійства. У повітрі витали відчуття свободолюбства, дика енергія та незрима сила, що зробили фестиваль потужним і незрівнянним.

Grove Fest – open-air фестиваль з незмінно вдало підібраною локацією – заповідне урочище “Борове”, розташоване на околиці міста Великі Мости (за 45 км від Львова). Відтак відвідувачі фестивалю зможуть, слухаючи музику, милуватись мальовничою природою місцевості.

Фестиваль чекає саме Тебе, щоб поділитись найкращою музикою, найдинамічнішими виконавцями та непідробними емоціями!

Для вас виступатиме гурт Скрябін, О.Torvald, Шосте чуття, Rockons, Філеот та інші.

Вартість квитка 250 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор