Фестивалі Львова в 2018 році

//

Анна

vsi-naimasshtabnishi-festivali-lvova-v-2018-roci

Львів – місто фестивалів. Тут кожних вихідних грає музика, кожної осені можна насолодитись смаком шоколаду, сиру та вина, побувати на наймасштабнішому форумі видавців і побачити сценічні вистави просто на вулиці. Ми представляємо вам всі фестивалі Львова, які відбудуться у 2018 році. З кожним місяцем цей список продовжуватиметься, тому слідкуйте за нами.

1. Фестиваль Reduktor

Друзі і просто поціновувачі року. Холодна зима не дає спокою, не в змозі дочекатись вже літніх теплих фестивальних днів? Катастрофічно не вистачає “альтернативного” у крові? Тоді у нас є хороша новина для вас! Один день, 6 гуртів, 5 годин драйву, насолоди і чудового року. Для вас виступатимуть Space of Variantions, Чумацький Шлях (CH.SH) , Farinhate, Dash, Twelves та Wasted Heroes.

Дата події: 14 квітня.

Місце проведення: клуб “Picasso”.

2. Фестиваль RAZOMFEST

Razomfest 2018 – 5-ий ювілейний фестиваль, де об’єднуються музика, література та подорожі. Фестиваль відбудеться 12-13 травня у Львові. Дводенних квитків на фестиваль не буде. Для вас 12 травня виступатимуть O.Torvald, Pianoboy, Latexfauna, Паліна Рэспубліка та Женя і Катя. 13 травня – Література та подорожі! Учасники: Юрій Іздрик, Андрій Любка, Макс Кідрук, Іван Байдак, Юрій Винничук, проект Insiders, Двоколісні хроніки.

Дата події: 12-13 травня.

Місце проведення: 12 травня – FESTRepublic Сlub, 13 травня – театр ім. Лесі Українки.

3. Craft Beer & Vinyl Music Festival 2018

У форматі форуму-виставки Craft Beer & Vinyl Music Festival 2018 зустрінуться пивовари, власники пабів, постачальники та виробники сировини, обладнання та всього, з чого складається культура пивоваріння. Приємним доповненням фестивалю стане експозиція вінілів українських колекціонерів, спеціальне обладнання та музика.

Дата події: 4-6 травня.

Місце проведення: !FESTrepublic Club.

4. Міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest 2018

Міжнародний фестиваль Leopolis Jazz Fest — джазовий фестиваль, який щороку проходить у форматі open-air у Львові. Титульним спонсором фестивалю до 2018 року виступав «Альфа-Банк Україна», в зв’язку з чим фестиваль носив назву Alfa Jazz Fest. У 2017 році було прийнято рішення про перейменування фестивалю на Leopolis Jazz Fest, що вказує на місце його проведення. Тут виступатиме Маркус Міллер, Ларс Даніельссон, Джеймі Каллум, Стефано Боллані.

Дата події: 27 червня – 1 липня.

Місце проведення: Різні локації міста.

5. Фестиваль Grove fest

Grove Fest – сфера якісної музики, що об’єднує різнопланові і самобутні гурти, культивує і утверджує фестивальну справу України. Фестиваль дебютував лише минулого року, а вже встиг здобути завзятих прихильників, які своїми схвальними відгуками переконали у необхідності проведення музичної події у 2018.

Дата події: 14-15 липня 2018 року.

Місце проведення: Заповідне урочище Борове

6. Міжнародний фестиваль фольклору «Етновир»

Цього року вперше у Львові на фестивалі “Етновир” виступатимуть колективи з Перу, Парагваю та Індонезії. Особливості перуанського етносу представлятиме «Ritmos del Tiempo» –фольклорна організація, яка займається промоцією культури своєї країни. До репертуару колективу входять традиційні номери з різних регіонів Перу, шоу перуанських ударних інструментів, сценки про інків та моче. Ансамбль «Ritmos del Tiempo» засновано у 2012 році. З того часу 45 танцюристів та 12 музикантів намагаються врятувати цінності фольклору Перу. Свою майстерність вони уже продемонстрували у Нідерландах, Бельгії, Німеччині та інших країнах.

Дата проведення: 22-26 серпня.

Місце проведення: Різні локації міста.

7. Х ювілейний фестиваль Zaxidfest

Музика на різний смак, неймовірна атмосфера, красива українська природа, привітні усміхнені люди та гарні спогади – все це ви отримаєте від фестивалю Zaxidfest. Тут знайдеться музика для кожного – сцени, що працюють одночасно і незалежно одна від одної, будуть дарувати максимальний заряд емоціями у режимі нон-стоп. Територія огороджена, та охороняється. В’язка дрів кожному жителю zaxidfest. Станції для зарядки телефонів, паркінг для авто, під охороною, освітлення вночі. 220 туалетів, 120 польових душів, екстренні служби. Для вас виступатимуть.

Дата події: 24-26 серпня 2018 року.

Місце проведення: c. Родатичі.

8. Львів стародавній

«Львів Стародавній» — міжнародний фестиваль середньовічної культури у Львові, покликаний занурити гостей в атмосферу XV століття, епоху розквіту міста. Традиційно місце проведення — «Шевченківський гай» (Музей народної архітектури і побуту у Львові).

Місце проведення: Шевченківський гай/

9. Золотий Лев

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев» — головна театральна подія Львова та України. Гасло фестивалю: «Класика очима експерименту». Під час фестивалю можна побачити не тільки сценічні вистави, але й великі атракційні вуличні дійства на різних площах старого Львова і вдень, і ввечері. Безперечно, жодного разу не обійшлося без колосального театрального карнавалу, в якому беруть участь артисти із багатьох країн світу.

Дата події: 30 вересня-3 жовтня.

Місце події: Львівський академічний духовний театр «Воскресіння».

10. Форуму видавців у Львові

«Форум видавців у Львові» діє з 1994 року, здійснюючи культурні, освітні та соціальні проекти, спрямовані на заохочення читання та просування літератури, на розвиток книговидавництва та бібліотечного сектору, підвищення культурного та освітнього рівня дітей та молоді. «Форум видавців у Львові» приділяє багато уваги просуванню читання поміж дітей та молоді: читання презентується як спосіб успішної соціальної адаптації, яка сприяє формуванню високорозвиненої особистості, здатної інтегруватися у світове співтовариство.

Дата події: 19-23 вересня.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор