Концерт Антона Слєпакова

//

Анна

koncert-antona-slepakova

14 квітня 2018 року у Львівському Театрі ляльок відбудеться концерт Антона Слєпакова «Стишение обстоятельств».

Антон Слєпаков – відомий музикант, текст і голос вiдомих українських музичних проектів. Екс-лідер легендарної андеграунд групи «…и Друг Мой Грузовик», нині учасник проекту «вагоновожатые». Слєпаков не завжди ідентифікує себе як вокаліста, а свої римовані тексти як вірші:

“Стихи. Много лет я открещивался от них. Что вы, что вы, я сочиняю тексты. Гораздо проще рассказывать истории, когда пульсирует барабан и звучат другие музыкальные инструменты. Голосом и словами ты просто заполняешь щели дверного проёма, чтобы не дуло. Главный принцип теплообмена… но вот стишей накопилось достаточно много”.

Рiк тому, за допомогою видавництва S.T. ART Foundation на свiт з’явився артбук «Стишение обстоятельств» з надрукованими вiршами Антона з iлюстрацiями та картинами Алiни Гаєвої.

Камерна презентація проекту «Стишение обстоятельств» передбачає занурення у тексти Слєпакова під оригiнальний звуковий супровід від Андрія walakos Соколова!З часу виходу альбому та книжки минув деякий час, за який у автора назбиралися новi спостереження та обставини, отож запрошуємо вас на оновлену програму «Стишение-2»)!

Вартість квитка 100-150 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.