Концерт гурту Barahta

//

koncert-gurtu-barahta

8 червня 2018 року у Львові відбудеться концерт гурту Barahta.

В цей вечір на вас чекають свіжі треки із нової платівки Durman, старі і вже відомі пісні, та інші сюрпризи від банди. Barahta – гурт, який створює якісну українську музику, яка є головним їхнім пріоритетом. На рахунку музкантів численні виступи на головних сценах України, участь в телевізійних проектах «Х-фактор», «Мамахохоталашоу». Група стала справжнім відкриттям в 2013 році, після виконання пісні «Давай вставай» на Євромайдані.м

Музиканти вийдуть на сцену, щоб шокувати, дивувати та подарувати «кайф» від музики. Вас очікує неймовірний енергетичний вибух, драйв та справжні емоції.

«Ми не обіцяємо вам дорогого шоу з безліччю спецефектів. Але ми обіцяємо, що ви точно отримаєте кайф від почутого і побаченого, та відкриєте для себе нові відчуття» – коментує фронтмен гурту Дмитро Мельник.

Вхід вільний!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор