Концерт гурту Bloom Twins

//

Анна

bloom_twins

23 березня в клубі Малевич відбудеться концерт гурту Bloom Twins.

Bloom twins – молодий Британський гурт з українським корінням. Свій стиль вони називають «Dark Pop», в той час як англійські критики порівнюють їх з такими артистами, як Lana del Rey, the Xx, Portishead і London Grammar.

Їх творчість заводить з перших нот, а оригінальність виконання, віднесе вас в світ «іншої» музики.Їх вже почуло більше 100 тисяч глядачів на кращих Британських майданчиках (О2 в Лондоні, Manchester Arena, etc), про них писали «The Daily Mail», «The Sunday Times», «The Guardian», «Vogue». У 2014 році сестри отримали премію «MTV IGGY Artist of the Week» за пісню «Farengheit».

Нещодавно завершився спільний гастрольний тур з культовими «Duran Duran» і Seal, а також сольні виступи з Eels і LP, які стали незабутніми емоціями для глядачів. Цей виступ стане особливим, адже це перший сольний концерт «Bloom Twins» у Львові.

Вартість квитка 400-100 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор