Міжнародний фестиваль духових оркестрів «Королівський лев»

//

Анна

mizhnarodnii-festival-duhovih-orkestriv-korolivskii-lev

З 4 по 6 травня 2018 у Львові відбудеться міжнародний фестиваль духових оркестрів «Королівський лев». Ця унікальна подія приверне увагу усіх і кожного зокрема мешканця та гостя нашого міста. Адже музика звучатиме просто неба: марш-паради проходитимуть вулицями Львова, концертні програми та показові виступи мажореток у супроводі оркестрів презентуватимуться на площах.

Основною локацією фестивалю буде район Сихів, де публіка зможе почути звуки духових оркестрів у різих мальовничих куточках цього мікро-району, а на основній площі традиційно зазвучать твори у спільному виконанні усіх учасників фестивалю – це гімн України та гімн Європи. Концертні програми вражатимуть слухачів не просто яскравою, різножанровою музикою, а й ефектними шоу-дефіле. Організатори підготували цікаві нововведення у програмі фестивалю, які стануть приємними сюрпризами для слухачів.

Гостями цієї святкової культурно-просвітницької події будуть музичні колективи з різних регіонів України а також з Польщі. Для оркестрів, які приїдуть до Львова, будуть заплановані екскурсії, цікаве дозвілля. Творчі зустрічі керівників, презентації музичних інструментів та нотної літератури – слугуватимуть чудовою нагодою для обміну досвідом між музикантами.

Метою фестивалю є популяризація та розвиток духового та хореографічного мистецтва, обмін досвіду між колективами, пошуки нових форм творчої активності, збагачення культурної спадщини нашого міста і створення нових мистецьких традицій.

Проект фестивалю реалізовує ГО «Королівський Лев» та партнери: ЛДШМ № 5, духовий оркестр «Львівські фанфари», мажоретки «Феєрія», загальноміська кампанія «Культурне місто».

Керівник проекту та директор фестивалю – Андріян Леськів.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.