Вперше у Львові. Яцек Рогаля

//

koncert-vpershe-u-lvovi

Вперше у Львові 1 та 3 червня 2018 у Львівській обласній філармонії відбудеться концертом з участю камерного оркестру «Віртуози Львова» та знаного польського диригента Яцека Рогаля.

Для нього це перший виступ у Львові, хоча диригент успішно гастролює по всьому світу. Піаніст Мар’ян Собуля познайомився з оркестром «Віртуози Львова» у Женеві під час фестивалю Шопена. За словами керівника оркестру Сергія Бурка, для польського піаніста цей візит теж стане відкриттям не лише львівської сцени, а й міста загалом. Програма буде багатогранною: симфонія для струнних Фелікса Мендельсона написана, коли композитору ще не було й 15-ти років, і є цікавим прикладом ранньої мистецької зрілості. Фортепіанний концерт Шопена належить до його небагатьох творів, де залучено оркестр. А Кармен-сюїта Родіона Щедріна, за однойменною оперою Жоржа Бізе, присвячений дружині Щедріна, знаменитій балерині Майї Плісецькій, додасть програмі фестивальної святковості. Концерт відбудеться під патронатом генеральних консулів — консула України у Кракові Олега Мандюка та консула Польщі у Львові Рафала Вольського.

Концертний зал ім. С. Людкевича.

Вартість квитка 70-150 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор