Де провести вихідні з дітьми у Львові? Афіша подій на 10 та 11 лютого

//

Анна

kydu_pitu_z_ditmu

10 лютого, субота, 2018 року.

1. Відкриття планетарію!

Вас чекають 4 атракціона загальною тривалістю біля 10 хвилин. Ви зможете відчути себе на американських гірках у великому мегаполісі, на крутих качелях, та спробувати гірки у космосі. Всім відвідувачам музею в ці вихідні, відвідування 1 сеансу планетарію безкоштовно.

Локація: Еврика – інтерактивний музей цікавої науки та техніки.

Вартість: 30 грн.

2. КрафТеатр для дітей.

З Вашою допомогою оживуть герої з паперу, фольги та соломи, такі прості і в той же час казкові, яких так просто взяти за руку або за лапу, і по цегляній дорозі привести до самого Гудвіна. А потім, допомогти Еллі надіти чарівні черевички феї і полетіти додому, щоб розповісти всім, що чарівники існують. Виставу проводить Арт-багаж, керівник якого задля цього приїжджає до нас з Києва. Кількість місць обмежена.

Локація: Навчальний центр Зебра.

Вартість: 350 грн.

3. Юні хіміки.

Запрошуємо ваших дітей відправитись у захоплюючий і повний пригод світ хімії. Ваші дфти переконаються, що хімія це не нудні пояснення і незліченна кількість формул і розрахунків, а що цікава хімія – це наше життя і все, що нас оточує навколо складається з хімічних елементів. Хімія неможлива без експерименту, адже теорія може легко забутися, а ось вдалий і красивий хімічний дослід (а разом з ним і знання) надовго осядуть в голові. Діти взнають цікаві факти з життя видатних хіміків, а також основні їхні відкриття.

Локація: Калякі-Малякі.

Вартість: 150 грн.

4. Зустрінь весну пташками у Домі Франка.

Запрошуємо діток на майстер-клас з виготовлення пташок з паперу, якими прикрашатимемо “Музейне весняне дерево”.

Локація: Дім Івана Франка.

5. Майстер-клас для дітей. Лялька у стилі Тільди!

Запрошуємо дітей виготовити свою ляльку! Кожна дитина зможе зробити та здезайнерувати свою ляльку індивідуально та забрати її з собою додому! Для дітей від 6 років.

Локація: Навчальний центр “Puzzle”.

Вартість: 230 грн.

11 лютого, неділя, 2018 року

1. Best short. Зимо, прощавай!

У кінотеатрі «Копернік» розпочинається фестиваль короткометражних фільмів «BEST SHORT. ЗИМО, ПРОЩАВАЙ!» Глядачам пропонується підбірка короткого метру, яка показала себе на міжнародних фестивалях: мультиплікаційне кіно, художні фільми, драми та комедії, фантастика та гумор. Приходьте!

Вартість: 40-80 грн.

2. Музична казка Миколи Лисенка «Коза-Дереза».

Улюблені казки дивують по-новому, улюблені персонажі оживають. Знайомі герої – Коза, Лисичка, Лис, Заєць і Вовк розкажуть, як перемогти гуртом найпідступніших ворогів, як вірити в добро й завжди залишатися співчутливим. Створена для найменших глядачів, ця історія дозволить і їм долучитися до світу музики й полюбити його з дитинства. Казку на сцені творитимуть Оксана Мацегора (сопрано) й солісти, режисер – Ігор Онисько.

Локація: Львівська Обласна Філармонія.

3. Група “Пізнавальні музичні заняття”.

“Пізнавальні музичні заняття”для дітей віком 2,5-4 роки – заняття-казка, що розповідає про пригоди персонажа Дзень-Бума в чарівному королівстві музики. Окрім захоплюючих пригод та квестів, що супроводжують хлопчину та його юних помічників впродовж всієї подорожі, вони ще й знайомиться з різними музичними знаками, нотами, музичними інструментами та композиторами. Заняття побудоване на основі методики «Інтегрований музичний розвиток».

Локація: Центр музичного розвитку “Tempo”.

Вартість: 100- 600 грн.

4. Kinder Blog 2 – курси відео-блогінгу для дітей.

Ваша дитина не уявляє свого вільного часу без перегляду каналів на Youtube та мріє стати відомим відео-блогером? Втілюйте задумане в реальність разом з дитячим курсом KinderBlog. Наша мета допомогти дітям не просто мріяти, та дивитись чужі ролики, а діяти і записувати свої відео-блоги!

Локація: ITEAHub.

5. Інтерактивні читання з дитячим клубом “Невгамовні Читайлики”.

Якщо все не так в все не те – саме час шукати, з ким поділитися своєю любов’ю. І обов’язково знайдеться хтось, хто саме без тебе почувається самотнім. Бо у кожного є своя любов. Ми будемо бавитись, говорити про любов і творити щось мімішне, бо ж скоро день Св. Валентина. Вік 3-6 років.

Локація: Creativity space.

6.Відкриття планетарію!

Вас чекають 4 атракціона загальною тривалістю біля 10 хвилин. Ви зможете відчути себе на американських гірках у великому мегаполісі, на крутих качелях, та спробувати гірки у космосі. Всім відвідувачам музею в ці вихідні, відвідування 1 сеансу планетарію безкоштовно.

Локація: Еврика – інтерактивний музей цікавої науки та техніки.

Вартість: 30 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.