Дитяча субота до Дня міста. Читання та створення картини

//

dityacha-subota-do-dnya-mista_-chitannya-ta-stvorennya-kartini

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-10 років та їхніх батьків на дитячу суботу з нагоди Дня міста Львова, яка відбудеться 5 травня. Початок – о 12.00.

Про що ж іще можна говорити у День міста, як не про наш улюблений Львів. Для цього ми обрали неймовірну книгу Мар’яни Савки «Казка про Старого Лева» («ВСЛ»). Її головний герой, втомившись владарювати, оселяється у славному Львові, у чудовому мансарді з вікнами на площу Ринок. Одного разу під час дощу стелі його помешкання починає текти – без ремонту не обійтися, а Старий Лев просить допомоги у найближчих друзів – Крокодила, Слона і Жирафі. Як тільки друзі приїдуть до Львова, з ними стаються дивовижні історії … Ця віршована казка – справжня візитка міста Львова, де ледь не кожен день стає дива.

Одразу після читань дітки з незвичних матеріалів разом створять велику картину «Львівська ратуша». Що ж це за такі незвичні матеріали, приходьте і дізнаєтесь. Буде весело!

Вхід вільний!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.