Херсонський театр у музеї просто неба

//

hersonskii-teatr-u-muzei-prosto-neba

Театральні постановки просто неба – саме такий оригінальний подарунок до Дня міста Лева приготував Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша. Головний режисер Театру Сергій Павлюк запрезентує львів’янам та гостям міста аж три вистави.

О 14.00 на галявині біля озера актори зіграють драму-феєрію (феєрію лісу) “ЛІСОВА ПІСНЯ” Лесі Українки (2 год 30 хв):

“Кохання… Стрімке і яскраве, як вітер і шелест весняних дерев. Природа огортає Мавку і Лукаша, живі декорації створюють атмосферу справжнього дива любові. Дія вистави розгортається у вечірньому лісі, біля озера, і срібний місяць висвітлює чарівне сяйво душі Мавки. Лунають голоси – це магія співу чаклунства, таїни людських душ”.

О 16.00 на двох давніх садибах Музею відбудеться показ двох моновистав:

– «НЕ ПЛАЧТЕ ЗА МНОЮ НІКОЛИ…» за Марією Матіос (70 хв):

“Вдова чекає свій останній день і ретельно до нього готується: все необхідне вже зібрано і залишається тільки перекладати речі з місця на місце та провітрювати їх періодично, щоб вони сажею і пилом не покрилися. Народна артистка України Лариса Кадирова в образі баби Юстини спілкується з глядачами, розповідає про своїх сусідів, дає своїм дітям настанови. Для неї смерть продовження, сутність, перед якою рівні, як багаті, так і бідні. Актриса, звертаючись до глядача, мудро зауважує «яке в людини життя, така буде і смерть».

Вистава є спільним проектом Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша (художній керівник проекту Олександр Книга) та Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка. У ролі Юстини – народна артистка України Лариса Кадирова.

– «КИЦЬКА НА СПОГАД ПРО ТЕМІНЬ» Неди Нежданої (1 год 15 хв).

Розповідь жінки – переселенки, у якої своя драматична історія життя. Була родина чоловік, донька, дім, але не залишилось нічого, окрім маленької кицьки. Просто неба тепер її домівка. Розповідаючи свою історію вона варить борщ, яким потім пригощає глядачів. У ролі “Жінки” – Світлана Журавльова.

ВХІД за музейними квитками: 30 грн (загальний), 20 грн (пільговий).

УВАГА: для перегляду театральних постановок у форматі “просто неба” фіксованих глядацьких місць не передбачено.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор