Музичні майстер-класи для дітей-переселенців

//

Nelegal

ymca_lviv

26 та 27 серпня відбудуться музичні майстер-класи для дітей-переселенців, що проведе Уляна Горбачевська – співачка, акторка, режисерка, дослідниця автентичних українських пісень та давніх духовних співів, режисерка проєкту Опера-Міф “Ukraine – Terra Incognita” та чарівнa педагогиня.

У програмі майстер-класів знайомство дітей зі співом та зі струнними музичними інструментами. Учасники зможуть познайомитися з такими інструментами як скрипка, альт, віолончель, контрабас і, звичайно ж, власний голос!

Участь у заходах є безкоштовною, але з обов’язковим попереднім записом. Майстер-класи розраховані на дітей і не передбачають участі батьків у них. Тривалість – приблизно 2,5 години (передбачена невелика перерва).

Записатись Ви зможете, заповнивши гугл-форми. Будь ласка, зверніть увагу, що під час реєстрації необхідно вказувати контактні дані батьків, а не дитини! Початок майстер-класів о 14:00. Місце проведення учасникам повідомлять пізніше (центральна частина міста).

26 серпня (майстер-клас для дітей 6-10 років): https://forms.gle/dQGAqH9HH6JdGekw9

27 серпня (майстер-клас для дітей віком 10-16 років): https://forms.gle/yScyqEbrrkVVEbdq8

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор