Феномен львівських замків: їх історія, цінність та привиди, що живуть там

//

fersht

Важко уявити собі туристичний путівник Україною без Льова, адже, саме це місто вважається серцем західної України, її історичним та культурним центром. Львів з його численними пам’ятками архітектури, величними храмами та затишними вуличками, запашною кавою та смачними круасанами, які їла сама Анджеліна Джолі, закохує в себе туристів одразу після знайомства. Сюди хочеться повертатися знову і знову, адже, у Львові стільки всього цікавого.

zamki_1

Кращі замки Львівщини, які повинен відвідати кожен

Сезон туристичних подорожей в самому розпалі, тож час покинути комп’ютер, залишити сайт онлайн казино України та консольні ігри в минулому і відправитись в захоплюючу подорож Львовом. Місто лева чекає всіх туристів з відкритими обіймами.і найперше, що потрібно тут відвідати — це стародавні львівські замки.

Ось перелік фортифікаційних споруд, які варті уваги туристів на Львівщині:

  • Олеський замок. Він був резиденцією галицько-волинських князів Львовичів. В пам’ять про батька замок звели сини Юрія Лев та Андрій у далекому 1327 році. В наші дні замкова споруда збереглася в первозданному вигляді. Всередині працює музей, які містить цінні та унікальні експонати тих часів.
  • Підгорецький замок. Раніше дану споруду називали найкрасивішим замком Європи. Вона побудована у стилі пізнього ренесансу та поєднує в собі елементи стародавнього бастіонного укріплення. На території замку є чи мало споруд, які варто відвідати. Найпопулярнішими з них є замкове підземелля та костел у стилі бароко, побудований у XVIII столітті.
  • Свірзький замок поправу називається найромантичнішим замком Львівщини, адже, з одного боку будівлю омиває красиве озеро, а з іншого розташований красивий зелений парк. У замку є два окремі входи та два різні дворики. Один з них був призначений для власників, а інший — для прислуги.
  • Старосільський замок розташований за 22 кілометри від Львова. свого часу споруда була найбільшим замковим комплексом у Львівській області. Сьогодні він більше нагадує руїни, проте, його стіни зберігають багато таємниць, тож його обов’язково потрібно відвідати.
  • Золочівський замок був побудований у XVII столітті та виконував функцію оборонної споруди. На його території є два палаци — Великий та Китайський. Замок внесений у список унікальних пам’яток архітектури України.

Крім цього, широкою популярністю серед туристів користується Жовківський замок, будівництво якого поклало початок розбудови приватної резиденції польських вельмож.

zamki_2

Фортифікаційні споруди Львівщини, про які не розповідають туристам

Крім популярних серед туристів замкових споруд Львівщини, які входять у так звану Золоту підкову, місцевість багата історично-архітектурними пам’ятками, які не показують відвідувачам. Проте, їхня цінність від цього не зменшується. Ось вони:

  • Замок-палац Поморянський, який раніше входив у оборонну систему міста та був улюбленим місцем відпочинку польських вельмож.
  • Добромильский замок, висота якого перевищує 550 метрів. Він вважається найвищою оборонною спорудою Львівщини.
  • Бродівський палац, який вважається історичною унікальною пам’яткою кінця XVII століття..

Обов’язковими для відвідування вважаються замок у Мурованому, а також Комарнівська та Звенигородська захисні споруди.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор