Феномен львівських замків: їх історія, цінність та привиди, що живуть там

Важко уявити собі туристичний путівник Україною без Льова, адже, саме це місто вважається серцем західної України, її історичним та культурним центром. Львів з його численними пам’ятками архітектури, величними храмами та затишними вуличками, запашною кавою та смачними круасанами, які їла сама Анджеліна Джолі, закохує в себе туристів одразу після знайомства. Сюди хочеться повертатися знову і знову, адже, у Львові стільки всього цікавого.

zamki_1.jpg (182.73 Kb)

Кращі замки Львівщини, які повинен відвідати кожен

Сезон туристичних подорожей в самому розпалі, тож час покинути комп’ютер, залишити сайт онлайн казино України та консольні ігри в минулому і відправитись в захоплюючу подорож Львовом. Місто лева чекає всіх туристів з відкритими обіймами.і найперше, що потрібно тут відвідати — це стародавні львівські замки.

Ось перелік фортифікаційних споруд, які варті уваги туристів на Львівщині:

  • Олеський замок. Він був резиденцією галицько-волинських князів Львовичів. В пам’ять про батька замок звели сини Юрія Лев та Андрій у далекому 1327 році. В наші дні замкова споруда збереглася в первозданному вигляді. Всередині працює музей, які містить цінні та унікальні експонати тих часів.
  • Підгорецький замок. Раніше дану споруду називали найкрасивішим замком Європи. Вона побудована у стилі пізнього ренесансу та поєднує в собі елементи стародавнього бастіонного укріплення. На території замку є чи мало споруд, які варто відвідати. Найпопулярнішими з них є замкове підземелля та костел у стилі бароко, побудований у XVIII столітті.
  • Свірзький замок поправу називається найромантичнішим замком Львівщини, адже, з одного боку будівлю омиває красиве озеро, а з іншого розташований красивий зелений парк. У замку є два окремі входи та два різні дворики. Один з них був призначений для власників, а інший — для прислуги.
  • Старосільський замок розташований за 22 кілометри від Львова. свого часу споруда була найбільшим замковим комплексом у Львівській області. Сьогодні він більше нагадує руїни, проте, його стіни зберігають багато таємниць, тож його обов’язково потрібно відвідати.
  • Золочівський замок був побудований у XVII столітті та виконував функцію оборонної споруди. На його території є два палаци — Великий та Китайський. Замок внесений у список унікальних пам’яток архітектури України.

Крім цього, широкою популярністю серед туристів користується Жовківський замок, будівництво якого поклало початок розбудови приватної резиденції польських вельмож.

zamki_2.jpg (265.59 Kb)

Фортифікаційні споруди Львівщини, про які не розповідають туристам

Крім популярних серед туристів замкових споруд Львівщини, які входять у так звану Золоту підкову, місцевість багата історично-архітектурними пам’ятками, які не показують відвідувачам. Проте, їхня цінність від цього не зменшується. Ось вони:

  • Замок-палац Поморянський, який раніше входив у оборонну систему міста та був улюбленим місцем відпочинку польських вельмож.
  • Добромильский замок, висота якого перевищує 550 метрів. Він вважається найвищою оборонною спорудою Львівщини.
  • Бродівський палац, який вважається історичною унікальною пам’яткою кінця XVII століття..

Обов’язковими для відвідування вважаються замок у Мурованому, а також Комарнівська та Звенигородська захисні споруди.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожа інформація
Тераси Львова де можна не лише смачно поїсти, але й побачити Львів згори
Тераси Львова де можна не лише смачно по їсти, але й побачити Львів згори.
Мандрівка дендропарками Львівщини
Афіша Львова пропонує мандрівку дендропарками Львівщини.
Де у Львові поїсти смачну піцу: найкращі піцерії в центрі Львова
Заклади, куди можна піти з дітьми, та де можна поїсти смачну італійську піцу в ...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Куди поїхати зі Львова у вихідні: дендропарки «В'язівський» і «Під Гараєм»
Дендрологічні парки «В'язівський» і «Під Гараєм» створили зовсім нещодавно – н...
Де у Львові поїсти смачну піцу: найкращі піцерії в центрі Львова
Заклади, куди можна піти з дітьми, та де можна поїсти смачну італійську піцу в ...
Куди піти з дітьми у Львові та поблизу восени
Осінь - пора прекрасних вихідних, коли на вулиці ще не надто холодно, але вже і ...
Топ новин