Лекція архітектора Олега Дроздова

//

lekciya-arhitektora-olega-drozdova

Що таке Харківська школа архітектури?

Це нова вища архітектурна освіта, яка спрямована на створення прогресивних підходів до навчання студентів, а також роботу із актуальними викликами сучасності.

Під час презентації ми:

– Розкажемо, як влаштований сучасний освітній простір ХША.

– Ознайомимо з навчальною програмою, результатами навчання та можливостями для майбутніх студентів.

– Розповімо які іноземні та українські тьютори будуть викладати в ХША.

– Відповімо на питання щодо вступу та стипендіальні можливості.

– Обговоримо важливість архітектурної освіти для розвитку українських міст.

Метою ХША є підготування майбутнє покоління професійних відповідальних архітекторів та урбаністів, які реалізують просторові зміни в Україні та створюватимуть якісне середовище з акцентом на сучасні технологічні рішення, виклики суспільства та нові ідеї.

Захід буде цікавим для учнів випускних класів чи коледжу, що в роздумах щодо вибору професії чи ВНЗ, студентам-архітекторам, батькам абітурієнтів, що задумуються про освіту своїх дітей в сфері архітектури та урбанізму.

Запрошуємо на лекцію з Олегом Дроздовим та до спілкування з представниками Харківської школи архітектури щодо нової архітектурної освіти в Україні.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.