2 березня – Всесвітній день психічного здоров’я підлітків

//

orest

5_den_psihichnogo_zdorovya_pidlitkiv

Цей день 20 березня запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров’я відзначати задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров’я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров’я у підлітків.

У дітей та підлітків починається нове незвичне життя з багатьма турбулентними змінами так зване “вуко часи” – це про світ який швидко змінюється. Стресом для дітей можуть бути нові знайомства, переїзд на інше місце проживання, вступ до нової школи, вузу чи коледжу та інші зміни коли діти та підлітки сумніваються в своїх можливостях або соромляться новим знайомствам. Особливо коли починається незвідані обставини та запитання що я робитиму та як поводитись з новими людьми. Якщо не обговорювати з дітьми їхні емоції, переживання та стреси це може перерости у тривогу, психічні розлади і в крайньому випадку до вживання алкоголю та наркотиків.

2го березня відзначається день психічного здоров’я в якому людина долає свої проблеми та реалізує свої можливості вносячи у суспільство свою користь.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор