День народження сьогодні святкує компакт-диск, яке свято другого березня.

//

orest

4_den_kompakt_diska

Другого березня в світі відзначається день компакт диска, перший компакт диск офіційно зроблений в колаборації компаній Sony та Philips у 1980 році, а в продажі у 1982 році. Ходять чутки, що перший диск зробив американський фізик Джеймс Рассел, щоб запобігти царапанню вініловий платівок які він слухав.

. . . . . . .

Головною ціллю CD дисків було розробити носій який якісно записуватиме звуки та міститиме великий обсяг пам’яті оскільки у 80-ті жорсткі диски містили малий об’єм пам’яті, згодом диски записували будь-яку інформацію навіть відео файли та обсяг складав більше 4 гб.

2004 року у всьому світі, продажі аудіо компакт-дисків, CD-ROM і CD-R склали близько 30 мільярдів штук. До 2007 року вже 200 мільярдів компакт-дисків було продано по всьому світу.

У 2010 епоха дисків майже пройшла оскільки “харди” збільшили обсяг пам’яті в тисячі рази.

. . . . . .

Компакт-диск виготовляється з 1,2 мм, полікарбонатного пластику та важить 15-20 грам. Площа внутрішньої програми, посідає радіус від 25 до 58 мм.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор