Благодійний вінтажний фестиваль з книжками та кавою у Львові

Втомились від сірої рутини і хочете змінити обстановку? Тоді є пропозиція поєднати цікаве з корисним: у Львові відбудеться благодійний вінтажний фестиваль, де ви зможете не тільки порадувати себе новими дрібничками, які за віком навіть старші за вас, але й поласувати смаколиками. Зацікавились? Тоді гайда купляти квиточки і планувати крутезні вихідні!

Коротко про Благодійний вінтажний фестиваль

Це подія звучить доволі цікаво, чи не так? Втім, зараз ми привідкриємо завісу таємниці і поділимось деталями цього неймовірного заходу.

Отож, Coffee, Books & Vintage Festival періодично влаштовує так звані фестивалі, де кожен охочий має змогу придбати собі цікаву книжку, смачну каву або вінтажну дрібничку. Цього разу все буде нічим не гірше, ніж завжди. На вас чекають: національні кавові чемпіонати, кав’ярні і смаколики з цілої України, літературні івенти, книжковий ярмарок і здибанки з авторами, ринок вінтажних цікавинок та забавки для дітвори.

Якщо ж серед вас є люди, які мають бажання долучитись до події в ролі продавців, то за цим посиланням ви знайдете форми для реєстрації.

А що там з благодійністю?

Вінтажний фестиваль — це не тільки про веселощі, але й про благодійність. Організатори події вже неодноразово долучались до “Рою помсти 24/7” – масштабного збору на дрони для наших захисників та захисниць. Для того, щоб зібрати якомога більше коштів, Coffee, Books & Vintage Festival проведуть аукціони на підтримку цієї ініціативи.

Також кожен охочий може принести книжки, які в подальшому передадуть в деокуповане село на Херсонщині.

Коли: 11-12 травня 2024

Де: !FESTrepublic, м. Львів, вул. Старознесенська 24-26

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.