Благодійний Передвеликодній Тлум&Крам у Львові

Останнім часом погода не може не радувати. Сонечко, пташки, стильні кеди довкола — що може бути краще? Втім, дещо все ж таки може бути краще, а саме — Передвеликодній Тлум&Крам у Львові!

Коротко про Благодійний Передвеликодній Тлум&Крам у Львові

Якщо ви думали, що Тлум&Крам — це лише вінтажні розпродажі, то ви помилялися! Цього року на вас чекає цікава передвеликодня програма, яка точно допоможе вам відчути атмосферу прийдешнього свята. Перш за все, ви дізнаєтесь, як раніше львів’яни відзначали Великдень, і які місця були найпопулярнішими для проведення святкових активностей та ритуалів.

Ловіть коротенький перелік цікавинок, до яких ви зможете долучитись:

  • майстеркласи з класичного та сучасного писанкарства (обираєте узор для писанки — і творите мистецтво!)
  • співочі воркшопи з веснянками та гаївками (для того, щоб співати якнайкраще, можете вивчити найпопулярніші гаївки)
  • передвеликодній лекторій
  • спеціальну програму від Музею народної архітектури та побуту (в народі – Шевченківського гаю): тематичний кінотрек, лекції та воркшопи
  • експозиції колекцій автентичного вбрання та атрибутів Великодня

Певна річ, що прихильники шопінгу також знайдуть, чим себе зайняти та прикрасити свій великодній кошик тематичними дрібничками. Окрім цього, всі гроші виручені з цього заходу будуть направлені на антидронні куполи РЕБ для наших військових.

Коли: 20-21 квітня 2024

Де: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Реєстрація: за цим посиланням

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.