На що звертати увагу, обираючи місце для зимового відпочинку?

//

fersht

lviv_foto_1

Як ви проводите відпочиваєте взимку? Це активний відпочинок на природі чи неспішні розваги у місті? Варто також пам’ятати, що у грудні-січні чимало корпоративних та інших вечірок, – ще один різновид відпочинку. Зимовий відпочинок – частенько займає більше, ніж один день, особливо якщо це два-три дні свят. Логічно, що підбиратимете собі зручне місце для ночівлі.

Чи це готель у центрі Львова, чи котедж у гірському курорті, ввечері та вранці виникає потреба скористатися ванною. Після кількагодинної рухової активності хочеться не лише помитись, а й підготувати себе (і за потреби одяг) до наступного дня. У двох інших випадках – збадьоритись вранці, освіжити себе контрасним душем.

Можливо, при поселенні відпочивальники не одразу звернуть увагу на можливості ванної кімнати, однак, якщо скористаються ними, це буде приємною несподіванкою для них.

Про що ж варто знати власникам готелів/відпочинкових садиб, аби покращити ванні кімнати і туалети різноманітними зручностями, опціями, які збільшать можливості для їхніх клієнтів?

rushnikosushka

Наприклад, рушникосушка: на ній можна повісити намоклий від снігу одяг чи білизну. Це доречніше, ніж на кімнатній батареї. Адже цей аксесуар встановлюють у ванній чи туалеті, – відтак запах і зайва вологість від повішених на ньому речей не хвилюватиме постояльців спальної кімнати. До речі, її можна встановити без особливих труднощів, якщо придбати електричну, – вона не потребує приєднання до системи опалення чи гарячого водопостачання.

tumba

Тумба під мийником – найбільш виграшне рішення для використання того невеликого простору ванної, що зазвичай ніяк не використовують. Тому її наявність – не лише зручність, а й раціональне рішення, коли хочеться отримати максимум від приміщень.

Аксесуари для ванної – набір дрібних елементів, які у приміщенні з частою зміною людей та їхніх особистих речей для гігієни повинні бути зручними та виглядати щодня чистими. Йдеться про поличку для мила, посудину для зубних щіток тощо.

Це та інше можна замовити через інтернет магазин Світ Сантехніки. У ньому є широкий вибір таких товарів з можливістю порівнювати їх, переглянути фотографії тощо.

Також варто мати на увазі, що сантехніка й аксесуари до неї – те, з чим часто взаємодіють люди як під час відпочинку, так і за звичайних умов у побуті. На випадок несподіваної поломки чи поточної заміни, слід визначитись заздалегідь, де її придбати. Інтернет магазин «Світ сантехніки» не лише допоможе зорієнтуватись у виборі, а й порівняти схожі товари.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор