Догляд за речами із задоволенням: чи може відпарювач замінити праску

//

fersht

Піклування про одяг вимагає певних зусиль, частину з яких бере на себе спеціальна техніка. Для розгладжування речей багато людей активно використовують відпарювач. Розглянемо особливості цього приладу, а також можливість повної заміни ним звичної праски.

praska

Характеристики відпарювача

Ця техніка дозволяє швидко розгладжувати пом’яті речі. Для цього використовується подання гарячої пари під тиском. Вона розправляє складки на тканині, вбиває мікроби та знищує неприємний запах. На ринку представлені такі варіанти відпарювачів:

  1. Ручні. Компактні та легкі вироби. Вони характеризуються слабкою потужністю і здатні впоратися з невеликою кількістю речей. Ручні моделі підходять тільки для тонких і легких тканин.
  2. Підлогові. Потужна техніка, що здатна повноцінно замінити праску.

Після обробки відпарювачами речі деякий час будуть вологими і вимагатимуть досушування. Якщо використовувати для цього праски, то одяг стане доступним одразу. При виборі відповідного приладу необхідно враховувати цей аспект.

Чи може відпарювач замінити праску

В цьому питанні важливо брати до уваги речі, які треба розгладжувати. Для деяких предметів гардеробу паровий інструмент стане кращим вибором. Він ефективно розгладжує волокна без прямого контакту з ними.

Праска розрівнює тканину шляхом її дотику до гарячої підошви. Для тих, хто полюбляє хрусткі сорочки та рівні стрілки на штанах, без неї не обійтися. Крім того, ця техніка стане помічником при догляді за бавовняною і лляною постільною білизною.

У інших випадках хороший і потужний прилад легко замінить праску. У окремих аспектах відпарювач, який можна купити на сайті компанії Алло у Львові, перевершує опонента. Він відмінно виконує такі функції:

  1. Догляд за одягом з шовку та інших делікатних тканин. Температура пари не перевищує 100 °C, тому про збереження речей можна не турбуватися.
  2. Обробка одягу з декоративними елементами. До них відносяться рюші, волани, кишені складної форми. Розгладжування їх за допомогою праски займе набагато більше часу і зусиль.
  3. Відпарювання одягу з підкладом. Піджаку, пальто чи шубі прилад надасть свіжий вигляд.
  4. Розгладження штор. Їх треба повісити на карниз і пройтися по всій довжині відпарювачем.
  5. Видалення неприємного запаху. Деякі виробники ставлять у відпарювач спеціальну ароматичну капсулу. Це надасть змогу додати туди декілька крапель улюблених духів або косметичної олії. Такі речі наповняться особливим ароматом.

Відпарювач може виконувати спеціалізовані опції. З його допомогою легко прасувати театральний костюм і речі на манекені, а також розгладжувати банери.

Відпарювач здатний швидко привести до ладу зім’ятий одяг при мінімальних зусиллях людини. Вибираючи прилад як повноцінну заміну прасці, варто брати до уваги особистий гардероб, а також побажання до кінцевого результату.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.